Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemények? Egyik ismerősömmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Egyik ismerősömmel nem taliztam 2 éve, most jön, h találkozzunk, viszont közölte, hogy reméli, hogy a pasim nem lesz egész nap velünk. Ők még nem találkoztak sohase. Ez nekem elég rosszul esett.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert? Téged ismer és nyilván veled szeretne beszélni olyasmikről, amik a pasidra (aki számára idegen) nem tartoznak.
2010. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem komoly dolgokkal akar beszélni és ha régebb óta ismer mint a pasid akkor szerintem valami olyanról akar beszélni ami kínos lehet neki ha ott ül a pasid közbe mellette és mindent hall.

De lehet hogy tévedek ..nem tudom.. előbb aztmond meg hogy ez az ismerősöd férfi vagy nő mert ha férfi szerintem valami konkrét szándékai lehetnek :)

2010. okt. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak veled szeretne találkozni. Én is, ha egy rég nem látott barátomról van szó (nő), nem örülök ha a barátjával van, úgy nem tudok vele nagyon beszélgetni. Szerintem nincsen semmi baja a barátoddal, csak egyszerűen veled szeretne találkozni, ennyi.
2010. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nő az ismerős:)
2010. okt. 13. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem nagyon értem.. lehet hogy korábbról ismeri a pasid és nincsenek jó benyomásai kérdez rá mert lehet nem mondták el.
2010. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg kettesbe akar veled beszélni ahogy régen ez egy testvériességre utal szóval szerintem csak veled akar lenni és a pasid nem "szükséges" ott.
2010. okt. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megoldottuk:) Közös ebéd, beszélgetés hármasban, majd kettesben vásárlás du:D
2010. okt. 14. 08:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Grat :D
2010. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!