Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik szoktak ezen az oldalon járni, olvasgatni, de nem akarnak ismerkedni, mert kmondjuk- tartanak az online-ismerkedéstől, de néha úgy érzik, hogy "úgy beszélgetnék ezzel a fiúval"? :D

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Beszélgettem is, de általában pofára estem, szóval felhagytam már eme szokásommal:)
2012. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vannak
2012. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

van, ilyen

nem ismerkedek online, max haveri célokkal.

Párkapcsolat innen szóba sem jöhet, pláne, mert van kapcsolatom.

De aki gondolkodásilag szimpi nekem legyen az férfi vagy nő, azzal fel szoktam venni a kontaktot.


23/L

2012. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

igen:D 16l

ismertem meg itt egy eléggé jó 'barátomat':P

2012. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy pofára estél?
2012. dec. 15. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha gondolod privát:)
2012. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A "barát" friend, vagy boyfriend? :D
2012. dec. 15. 19:58
 8/16 anonim ***** válasza:

én se bízok az itteni ismerkedésbe, de igazából már van bennem egy olyan is, hogy miért ne?!

bár eddig nem ért kellemes csalódás:D

2012. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, én sem bízom annyira ebben, de mostanában, amikor felnézek ide, hogy miújság én is azon gondolkozok, hogy mi van, ha még is csak valaki szimpatikus (k.-b.) ember van az adott komment mögött, de nem tudom, kicsi az esélye. :D
2012. dec. 15. 20:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok,de engem ért már kellemes meglepetés is,pedig elég negatív véleménnyel vagyok az internetes ismerkedésről.

De azért bolondokba is bele lehet botlani.

2012. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!