Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét vagyok? Egy csődtömeg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok? Egy csődtömeg?

Figyelt kérdés

Írok egy pár mondatot magamról,hogy valamennyire képbe legyetek:

17 éves vagyok és egy bunkó.Anyám és az apám elváltak,a nagybátyámnál élek,még saját szobám sincs.Jól kijövök vele,bírom,jó arc.Tanulást nem viszem túlzásba,mert képes vagyok megtanulni egyszeri átolvasás után,szóval óra előtt átfutom a füzetet.A suliban nincs sok barátom,haverom még annyi se.Utálom azt az osztályt,sok retardált akik elvannak a maguk álomvilágába.Értelmes dolgokról nem beszélnek,velem meg pláne nem mert én elküldöm a jó k*va anyába!Inkább olvasok,van egy könyv amit már nyolcszor olvastam ki.Anyám hetente egyszer felhív aminek nagyon hálás vagyok,szeretem őt.Apám nem foglalkozik velem,így én se vele.Szóval összegezve egy bunkó vagyok szó szerint.

Eddig két barátnőm volt,bár nekik az agyi felfogó képességük jócskán hiányos volt,így nem okoztam magamnak fájdalmat dobtam őket.DE megismertem egy olyan lányt,akivel nem egyszerű szót váltani,kicsit fél,kicsit visszahúzódó.Beszélgetni szoktam vele olykor,ez egy hónapja tart.Különleges lány,csak túl jó szívű és kihasználják.Szép,okos!Nem hozzám való tudom,de mit csináljak hogy ha tetszik?Mostanában nem beszéltünk mert bele keveredtem egy elég kínos balhéba,amiből nehéz szabadulnom.Meg fognak verni,ebbe biztos vagyok.Ő ezt tudja,mert elmondtam neki egy tea mellett.Ennyit mondott :Vigyázz magadra!

Szemét vagyok másokkal,és csak a javamat szolgálom.De szeretem őt. Ő jobbat érdemelne? Vagy esetleg még van remény,megpróbáljam?


2012. dec. 15. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
nem fogod érdekelni, mert egy bunkó lúzer vagy.
2012. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Patrik24 ***** válasza:
"Szemét vagyok másokkal,és csak a javamat szolgálom." Ezt enyhén rosszul látod:D Lehet még nem fogod fel, de így csakis saját magaddal b@szol ki.
2012. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képes lennél gyökeresen változtatni az életeden miatta? Ez a nagy kérdés.
2012. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem tetszett. Maradjunk annyiban, ha 17 évesen képes így leírni és megfogalmazni, tényleg nem hülye. Értelmes. A körülményei meg sajnos, hát szomorú. Inkább sajnálni való. Sok minden ebből adódik. Nem tudom mibe keveredtél, de jó lenne ha rendbe tennéd a dolgokat, inkább tanuljál, van még esély mindenre. Egyébként mindenkiben van némi önzőség kiben több, kiben kevesebb. Szóval változzál.
2012. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változz,egyébként ismerem a fajtádat!

Lúzer vagy,a csaj jobban jár ha nem mész a közelébe.

Balhé? Ez a börtöntöltelékek első fázisa,oda fogsz te is jutni,mivel ahogy írtad egy csődtömeg vagy.

2012. dec. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!