Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen érdemes elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikee9898 kérdése:

Hány évesen érdemes elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember hány évesen szokta , ti mikor veszítettétek el? 14/F

2012. dec. 16. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen, most vagyok 26/F
2012. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18 évesen.
2012. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16-99 xD
2012. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 jin ***** válasza:

En 16 vok ,de rólam senki sem tudja h "szűz avagy nem szűz " vagyok .Sztem nem feltétlen a kor határozza meg es nem érdemes sürgetni sem elhúzni ,az alkalom önmagát adja,persze ezalatt nem azt ertem h részegen egy buliban,nyilvan érdemes egy barátnővel,de ez sem alapfeltétel .Viszont azt érdemes átgondolni ,h sok csaj a szűz pasikra bukik es úgyszintén sok a tapasztalt pasikra...na mar most ha elveszted es sokan tudjak igy mondjuk egy remek kapcsolatot bukhatsz el ,kivéve ha mindig azt mondod h szűz vagy ..".ha nem is akkor is" szal magyarul hazudsz...ez a te döntéseden múlik,szerintem nem érdemes ezen filozni ...meg amugy is van más nagyon "jo dolog" amit csinalhatsz ugy hogy ela szüzességed megmarad csak ugy mint a csajoknak :)

Úgyhogy elvezd az életet ne stresszeld,de ésszel élj :D

2012. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jin ***** válasza:
-ela
2012. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jin ***** válasza:
Ja es természetesen ez a tinédzser korra értendő ...
2012. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ez nem szokás kérdése. Ezen csak 1x lehet átesni, nem 15x hogy szokás legyen.
2012. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem korhoz kötött, akkor érdemes elveszteni amikor késztetést érzel rá.
2012. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is az ideális kor a 16-19 év köztii kor :$$
2013. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!