Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valakitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valakitől tartanak az emberek? Ha igen, mit lehet ellene tenni? Klikk a továbbiakért!

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el újra gondolkodni a kérdésen. Jelenleg párkapcsolatban vagyok, szóval különösebben nem érdekelt ilyesmi, illetve nem is nagyon voltam egyedül semerre sem.


Szóval a sztori: voltam tegnapelőtt egyik barátommal plázázni. Valamiért különváltunk, aztán egyik helyen előttem ment-szóval nem látszott, hogy együtt lógunk- ahol állt egy szórólapos lány. Az előttem lévő 5 embernek kb mind adott szórólapot, haveromnak is, de ahogy én mentem el mellette, nekem nem adott. Röhögtem a haverral, és aztán azt csináltuk, hogy kipróbáltuk több helyen is, azt hiszem 4 helyen. 4-ből 3 helyen ő kapott, nálam be sem próbálkoztak.:D Így felötlött bennünk a gondolat, hogy mitől lehet ez.


Egyszer egy kozmetikus "ismerős"(:D) azt mondta nekem, hogy a határozottságomtól sok ember megijed tőlem.


A városban is elég sokan gondolják rólam, hogy gengszter vagyok, pedig nem vagyok kopasz, annyi, hogy van egy nagy kocsim, de érzem, hogyha pl elmegyek valahova, akkor aki csak felszínesen ismer, az tart tőlem.



Ilyen tényleg lehetséges, vagy csupán a 'véletlenek' megtréfáltak a plázában?


Ha valóban van ilyen, akkor hogy lehet változtatni, hogy ne féljenek tőlem az emberek.


2012. dec. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Fú baszod, ezt a szórólapos dolgot én is át szoktam élni. Egy igazi terror ,amit ezek a lányok tesznek komolyan. Nyomkodják azokat a kelletlen szarokat, amik után negyed másodpercel már keresed a kukát, hogy hova vágd ki a fenébe.

A lényeg, van ilyen amikor nem is kísérli meg a hülyéje, de ez főleg nálam azért van mert dierkt olyan fejet vágok olyankor mint egy állatember, meg sietősre veszem a dolgot, vagy túl feketébe öltözök, aztán fél,hogy a fejéhez vágom.

Hogy ezen kívül más okból miért nem ad, az akármi lehet. Lehet,hogy látja ,rajtad,hogy nem szorulsz rá arra a szemétre, amit rád akarna sózni/reklámozni, vagy nem tetszik neki a pofa, aki elmegy mellette, de az is lehet, hogy pont abban az ütemben kapott el,hogy éppen a 1001 edi karnyujtás volnál számára, és pihenőt tart a következő három emberig. Ez ismétlődhet, ha épp úgy jön ki a helyzet sorozatosan más és más alkalmakkor is.

2012. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

De itt szerintem nem ez a helyzet. Amugy máshol is ez szokott lenni plazakban

2012. dec. 16. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Te magad is már egy kicsit félelmetesnek tartod magad,szóval simán elképzelhető, hogy van benned valami félelmetes.Mondjuk ha még 190centi is vagy és nem 40 kiló,akkor simán.
2012. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ismerek szórólapos lányokat, és mondták,hogy nem mindenkinek "mernek" adni, de meg is értem. felismerhető, hogy ki az a fajta ember, aki kb. magasról tesz az ilyen szórólapokra, vagy fenn áll a lehetősége annak, hogy bunkón beszól nekik, hogy húzz már el, vagy ilyesmi. egyszerűen túl komolynak tűnsz, és nem nézel ki potenciális "20%-al olcsóbb a joghurt, megyek és veszek" típusú embernek.:P


szerintem ha megint egy ilyen helyzetbe kerülsz, menj lassabban, tarts velük szemkontaktust, és nem azt mondom, hogy vigyorogj, hanem egy kicsit mosolyra íveljen a szád. te nem látod magad egész nap, nem látod, hogy másokra hogy nézel, lehet, tök killer fejet vágsz, persze, hogy így ellenszenvesnek fogsz tűnni.:)

2012. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem az a véleményem, hogy ilyen helyzetekben is a "falkaszellem" működik, mint az állatoknál! Azok kapnak szórólapot, akiken érzik, hogy valamiről meggyőzhetők! Az átlagos embereket kedvelik!

Szerintem, Te nem is bánkódsz amiatt, hogy nem kapsz szórólapot. :)))))))

2012. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
184cm 83kg vagyok, sportos, szóval nem az a "kidobó" alkat.
2012. dec. 18. 19:30
 7/7 anonim válasza:

Miért zavar ez téged? Velem is előfordult már, hogy tartottak tőlem az emberek, nekem tetszik :D


15/F

2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!