Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha erre nem tud válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erre nem tud válaszolni valaki, akkor önértékelésbeli problémái lehetnek?

Figyelt kérdés

Most ismerkedünk, és mondtam neki, nevezze meg, hogy mit tart szépnek magán. Külső és belső tulajdonságot is kértem. Azt is hozzátettem, hogy olyan választ nem fogadok el, hogy nem tartok semmit szépnek magamon.


Sajnos semmit nem válaszolt, azt mondta ez egy nehéz kérdés.


2012. dec. 16. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
EGYÉRTELMŰEN!
2012. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Én spec nem szeretek ilyenekre válaszolni.


Tudod, tipikus olyan helyzet, mikor a rég nem látott rokon nyaggat a szerelmi életedről...

2012. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó de te férfi vagy, már olvastam máshol is a hozzászólásodat, ebből tudom. Én se tudom mit mondanék, külsőre semmit az biztos.

Szerintem a nőknél ez azért máshogy van, mint nálunk.

De majd talán jár erre egy lány is, és ő is mond valamit

2012. dec. 16. 23:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem volt kikötés az egyén neme, vagy nem vettem észre. :)


De kétlem, hogy a női agy annyival máshogy működjön. Most te szívesen beszélsz magadról?

Szerintem ettől nincs önértékelési problémája. Max annyira, mint minden embernek. Tudod, naponta jön a kérdés a furkóról, hogy kicsi-e, hogy alacsony Debreceni kölköknek van-e esélye...


Ha meg nem nevez meg semmit, akkor kezd el dicsérni. De ne a szokásos dumával. Nézd meg jól, és amit szerinted nem szerethet magán, azt dícsérd. Komolyan mondom.

2012. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeirntem csak nem akar nagyképű lenni. Vannak akiknek van egy egészséges önképük, főleg ha megdolgoztak érte, de ha vállalják, büszkék rá, akkor egyesek, főleg az irígyek rögtön ráaggatják a nagyképű feszítős faszállat vagy jelzőt. Ettől pedig inkább halkabbra veszi, jelzem! ok nélkül magát. Vannak ilyenek. Ami az érdemed, azt vállald büszkén! és mutasd meg!

Egyébként meg lehet,hogy tényleg önértékelési problémás, vagy olyan mint Jabba, és tényleg nem talál semmi jót. nem lehet tudni igazán. Nézd meg, nyomozz utánna!

2012. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül...sokan attól tartanak,hogy nagyképűnek tűnnek. Én mondjuk válaszolnék,de az én vagyok :)
2012. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen stílusban kérdezel és osztod, hogy mit nem fogadsz el válasznak, akkor ne csodálkozz, ha egyedül maradsz.
2012. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak, ha nyersen is válaszolt, kicsit igaza van, vannak akiknek simán nem jön be ez a stílus, még akkor is ha van önbecsülésük. Egyáltalán mi bajod ezzel? Szerintem az önértékelés az, ami az ember könnyen észrevesz a másikon, mert idegesíti. Most mi okból tesztelgetni? nem romantikus.

Pl. nekem van önbecsülésem, mégsem válaszolnék ilyen kérdésekre, bár lehet a kérdezőjüket amúgy is hanyagolnám.

Amúgy talán aki nem tud válaszolni ilyen kérdésre, lehet nincs 100%-ékos önértékelése, nem egy öntelt fráter, és ez jó tulajdonságnak számít a szememben.

2013. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!