Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak barátko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátkozni akar? 15/l

Figyelt kérdés

Többször is észrevettem már,hogy órán sokszor rám néz (a fiú aki tetszik nekem),a barátnőm is mondta,hogy egyfolytában csak engem néz.Ma szünetben nem lehetett kimenni mert esett az eső és én beszélgettem a barátnőmmel Ő meg a haverjával.

Kb. a szünet felében szólt a barátnőm,hogy "Látod,már megint téged néz" és én is ránéztem és vagy 5 percig néztünk egymás szemébe. Sokszor szoktam nevetni és amikor én elkezdek nevetni akkor Ő is elkezd.


2012. dec. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti hogy tetszel neki!:)
2012. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom ha tetszik nekem valaki. :) 15/f
2012. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! :))
2012. dec. 17. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha kérdésed van nyugodtan kérdezz engem. Szeretek beszélgetni privátban. :-)
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak meg akar fektetni
2012. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nem hiszem,mer elég félénk srác és még nem volt soha barátnője ahogy nekem sem volt még barátom.
2012. dec. 17. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen bejössz neki :)
2013. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!