Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy rendes lányt találni aki nem csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kész... egyszerűen nem lehetek ennyire szerencsétlen f%sz. Állítólag a humorom is jó, kedves vagyok vagy próbálok lenni, próbálok odafigyelő lenni, ennyire ronda se lehetek, sőt azért ha így osztályozni kéne magam mondjuk egy elég erős közepes. Jó önbizalommal hadilábon állok, de ezek után mégis honnan lenne... Ááááá komolyan néha képes lennék szétverni valamit idegességemben. Ahogy látom az egyetemen is, hogy ennek is annak is barátnő, meg minden, már rendesen rámtör az irigység néha...

22F


2012. febr. 28. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad volna hogy, hummeros vagy, elhinném hogy vicces vagy:D
2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv tesó, pont hasonlítunk ezek szerint!


22/F

2012. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és hogy ismerkedsz? élőben vagy először neten?
2012. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ismerős érzés csak én lány vagyok :S na mindegy, majdcsak megtaláljuk a párunkat :D
2012. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy ismerkedek? Mikor hogy alakul, hogy van rá lehetőség. Mivel egyetemre járok, ezért ugye nem feltétlen vannak így közös órák, de ha van lehetőségem akkorpersze élőben, ha nincs akkor beszélgetés msnen , de ugye hívjam el... próbálom én, de az egyiktől speciel mindig azt a választ kapom majd... egy másik lánytól azt kaptam a pofámba, hogy de amúgy bír... ( az előzményeket erről hosszú lenne leírni, de nem cska szerintem volt ebben több).
2012. febr. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!