Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bízok a lányokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bízok a lányokban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt például egy lány, találkoztunk, de utána jegeltük egy picit a témát, de még sokat beszélgettünk a facebookon.


összejött egy sráccal. én amúgy elhívtam barátilag sörözni.

kiakadt, hogy ne zaklassam és letiltott, pedig volt, hogy k.rva aranyos volt meg puszival köszönt el meg minden.


egy hete randizgattam egy lánnyal, tök aranyos volt szintén, iszonyatosan, csókolóztunk öleléssel váltunk el, eljátszotta, hogy nagyon akar. második randin olyan hideg lett mint a jég, ugyanez, tiltás....


volt egy másik lány, eljátszotta, hogy nagyon akar, randiztunk, könyörgött, hogy találkozzunk még, belementem, lemondta, tiltás......


etcetc. mindig az van, hogy van egy szép kis világa, rájön hogy egy fekete folt vagyok benne és kiradírozza.


nekem viszont már egyre kevesebb ember ad második esélyt, az ismerőseim fokozatosan eltűnnek, mondjuk úgy, hogy egyre kevesebb ember áll szóba velem, én meg egyre inkább magamba fordulok és lassan szó szerint pszichiátriai eset leszek. hiába kedves velem egy nő, már csak ez a sok rossz emlék jön elő és remegve megyek bele a továbbiakba.


Örülök, hogy vannak srácok akik kimaradtak ebből az egészből, hibát követtem el úgy érzem, hogy kedves voltam a lányokkal nem pedig bunkó alfahím voltam aki becsapja őket, és mindenkin keresztülvágva mindent elér. Úgy érzem lelkileg annyira megnyomorodtam már, hogy véget kellene vetnem az életemnek. Mert már egy lány sem fog velem leállni, ha igen, akkor ő is csak át fog verni, vagy lát majd bennem valamit, ami talán nincs is ott.


2012. dec. 17. 15:32
 1/4 A kérdező kommentje:

olyan kb 100 ismerőssel több lenne a facebookon meg úgy élőben is ha nem pattintana le minden ember. de úgy érzem minél jobban próbálom tartani a kapcsolatot emberekkel annál jobban ledobnak a hátukról.


Annyira boldog életem lehetne....

2012. dec. 17. 15:34
 2/4 A kérdező kommentje:
és egyébként olyan ismerettségeket veszítek el folyamatosan amikbe, nem is tudom, hát hosszú évek során rengeteg energiát öltem. olyan mintha meghalnának az ismerőseim. vagy megőrülnének.
2012. dec. 17. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó bekezdésed első mondatával egyetértek, a többivel nem. A nők számítók és szemetek, pont. A te dolgod, hogy még náluk is rafkósabb legyél, ami nem lesz nehéz, mert a legtöbbnek, már elnézést, nem sok esze van. Fektess le annyit, amennyit csak tudsz, mert csak egy életed van, akármit papol is az öreg Ratzinger!!!
2012. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Randiztam egyszer egy olyan sráccal, aki hasonlóan vélekedett a lányokról, mint te. Tényleg elég furcsa, hogy hogy lehet ezeket a szitukat ennyiszer kifogni egymás után. Lehet, hogy már csak azért is bekövetkezik, mert ennyire félsz tőle.

Lehet tiltás helyett meg kellett volna kérdezni őket, hogy de mi is baj?

Nagyon nagyon kevés az önbizalmad és sajna ha még ki is fognál egy rendes lányt, lehet megijedne ettől. Max. a hozzáállásodon tudsz változtatni. először egy kis önbizalom, meg harmónia a világgal és utána egy lány. Ha önsajnálatba menekülsz abban csak ki fogsz készülni. Barátokat pedig keress újakat, új helyen. Ha anyagi körülményeid engedik, akkor barátkozni kismillió lehetőséged van.:)


Attól nem lesz jobb Neked, ha befordulsz, mint az előző válaszoló.:D Nekem is van bőven rossz tapasztalatom a pasikkal..de... és?Ne üldözd a kapcsolatot rögösen, majd jön az, ha jönnie kell...:)

2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!