Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokban való folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokban való folyamatos csalódások és sérelmek miatt, teljesen kiábrándultam a női nemből, már csak egy lány barátot szeretnék, semmi többet, ez normális?

Figyelt kérdés

Persze úgysem barátkozna egy lány sem velem, mivel egyből hárítanak, hogy ők nem ismerkednek, szóval ismét csak csalódás az egész. Ezért is vannak csak fiú barátaim, a lányokkal mindig is távolságtartó voltam, főleg mióta rájöttem mennyire romlottak jellemre és mennyire a külsőségekre hajtanak és aszerint ítélnek meg egy fiút vagy lányt, hogy mennyire néz ki jól külsőre vagy mennyire menő ruhái vannak, mennyire vagyonos.

Úgy érzem minden egyes idő, amit arra pocsékoltam, hogy egy lányt megismerhessek időpocsékolás volt, érdemesebb lett volna inkább tanulni vagy dolgozni helyette. Én ostoba meg ilyen lányokra pocsékoltam a szabadidőmet, hogy megismerjem őket, esélyt adtam nekik, de ők többnyire durván bántak velem, elutasítottak már az ismerkedés elején vagy megmutatták mennyire romlottak jellemre, aztán ma már ott tartok, hogy úgy érzem alányok nem érnek meg annyit, hogy rájuk pocsékoljam az időmet, inkább prostizni kéne eljárni, aztán le van tudva a szexuális igényem is. A szerelem és egyéb nyálas hülyeségek meg ilyen lányokkal úgysem valósulhatnak meg.

Amúgy én is hibás vagyok, nem vagyok magas, jóképű, izmos, se pénzes. Érhető, ha nincs miért okuk velem még csak baráti szinten sem ismerkedniük és az is érhető miért szidják az anyámat vagy küldenek melegebb éghajlatra csak, mert ismerkedni szerettem volna velük. Nem tudom mi történik a magyar lányokkal, vagy ez világ szintjén így megy-e, de én nem szeretnék ilyen lányoktól gyereket sem, hatalmasat csalódtam, teljesen kezdem úgy érezni, hogy a lányok másra sem valóak, mint, hogy beleürítsenek a fiúk a farkukkal. Aki rendes lány, az ne vegye magára a leírtakat, csak épp nekem nincs sehol szerencséme egy ilyen ritka kivételhez, ha van is véletlen, az már úgyis foglalt és a lány-fiú barátság kialakítása nem az erősségem, főleg ezek után.

Utálom már azt is, hogy én nem olyan vagyok, mint a legtöbb fiú, hogy én marha szeretnék szeretni és szeretve lenni és nem csak a szex miatt akarnék barátnőt, utálom minden gyengítő, jó fiús tulajdonságomat is. Már régóta tudom, hogy az is az én hibám, hogy túl sokáig voltam tipikus jó fiú, akihez egy lány sem tudna vonzódni, talán, ha nagyon jól néznék ki, akkor igen, de ahogy egyik jóképű, rendes fiú barátomat, csak megcsalnának a lányok, ahogy vele is tették, szóval még akkor sem biztos, hogy boldogabb lehetnék. Egy megoldás lenne, ha alapból rossz fiú lennék. Ez kell a lányoknak, egy rossz fiú, aki egyben izmos, magas, jóképű és az sem árt, ha van pénze.



2012. nov. 27. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos igazad van, én is kiábrándultam a lányokból pont ezek miatt. Csak szexre jók, semmi másra. És minden lány ilyen felszínes, nincs kivétel.
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ahogy gondoljátok

Én is csalódtam fiúkban, és képzeljétek ismeretlenül bántottak(szóval). Még sem írom le az összes fiút az országban , vagy az egész Földön , hogy mindegyik egy bunk.ó, tah.ó...-.-

2012. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem, az a nem normális, hogy naponta 15 ilyen kérdést írsz ki. Nem unod még? El se olvastam, kívülről tudom az egészet. Tanácsokra nem reagálsz, mi a francot kezdjünk veled?
2012. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem szervezzetek meg egy közös szektát és utáljátok együtt a nőket...rohadtul unalmasok vagytok már nekem is.

25/F

2012. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Panda Péter ***** válasza:

tl;dr


get a life

2012. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Milyen 15 kérdést?! Ne vádolgass, mert nekem ez az első kérdésem és, ha más is írt hasonlót, akkor nyílván nem csak én tapasztalom ezt a lányokkal kapcsolatban, sajnos.
2012. nov. 27. 18:52
 7/20 anonim ***** válasza:
fhuuu szerintem írj inkább egy könyvet arról, hogy milyen rossz neked és milyen gonoszak a lányok... ahelyett, hogy itt posztolsz inkább mennél el sportolni kicsit vagy csinálnál karácsonyi díszeket...
2012. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Oh, bocsánat hogy vádoltalak. Elfelejtettem, hogy a kis puncisok milyen érzékenyek, mikor megvan nekik:D
2012. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ja, lehet nem csak te tapasztaltad ezt, na meg minden hozzád hasonló balfa**nak ki kell ezt írja :)))) Miért öcsipók, szerinted a csajokat nem szokták átverni a pasik???? Nem csak mi vagyunk ám ilyen ördögi lények... de ha csajok ilyen gonoszak, akkor keress pasit :))))
2012. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia. Hány éves vagy?

Szűz vagy még?

2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!