Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar ha a lány mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar ha a lány mindig kivan sminkelve?

Figyelt kérdés
olyan sminkre gondolok ami nem natúr hanem rendesen kivan sminkelve mint a randikon (akkor eléggé kivannak sminkelve a lányok) . na és az lenne a kérdésem hogy ha már jártok és pl. áthívod magadhoz,moziba,sétálni kivan sminkelve rendesen alapozó,tus,rúzs,szempillaspirál,pirosító stb. akkor az zavarna? vagy épp az a jo? ja en lány vagyok és azért kérdezem mert nemtudom hogy sminkeljek-e :)
2012. dec. 17. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem zavar az erőteljes smink.
2012. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem szorulsz rá minek? Engem zavarna, mert ha átjönne fullra kisminkelve és hancúroznánk akkor szétkenődne és az illúzió romboló.
2012. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Engem is zavarna. Azt az érzést keltené, hogy valamit nagyon rejteget és folyton azon stresszelnék, hogy milyen lehet mellette felébredni.
2012. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem randin is kimondottan zavar, ha fél kiló vakolat van rajta. Amúgy meg pláne.
2012. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azért az illetőn is múlik.Valljuk be van olyan akinek kell a smink van akinek nem.


Én úgy vagyok vele ha nincs rajta azért 10 kg vakolat hanem mértékkel csinálod akkor lehet de ha nélküle is szép az arcod akkor minek ? Egyébként ha valakinek tetszel akkor annak smink nélkül is tetszeni fogsz.

2012. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"az aki szep az reggel is szep" es en szeretem a szep lanyokat. Nem bukom a festmenyekre.bocsi
2012. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sminkeld magad ha akarod...nem a fiúkat kell kérdezgetni.

Alapsmink rajtam mindennap van, nekem ez hozzá tartozik az igényességhez....sosem kérdeztem meg a fiúkat, hogy tetszik e nekik és érdekes egynek sem volt semm baja vele :)

2012. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem szeretem ha a lányok agyon sminkelik magukat mondjuk nekem a szép természetes lányok jönnek be akik smink nélkül is szépek :)
2012. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!