Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálhatnék ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálhatnék ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Van egy végzős srác, 3-4 évvel idősebb nálam, már év elején megtetszett vagy valami olyasmi de ő nem nagyon figyel rám mert nem vagyok 'dugható'. Nem nagyképű csak egyértelmű, hogy neki olyan lányok jönnek be akik kirakják mindenüket. Nekem az is elég lenne ha csak barátok lennénk mert nem biztos, hogy összeillünk. De ahogy nézegettem facebookon pár dolgot megtudtam róla, van egy pár dolog amiben hasonlítunk, mármint az érdeklődési körünk. Hasonló az életcélja mint az enyém és úgy gondolom, hogy tudnánk miről beszélni csak nem merek írni neki, ő meg gondolom nem fog. Suliban meg nem fog odajönni hozzám. Szeretném valahogy megismerni közelebbről. Hogyan lehetne? Vagy inkább felejtsem el őt is?

15/L


Kérlek normálisan válaszoljatok!


2012. dec. 17. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tökös vagy, írj neki közösségi oldalon levelet, hogy megismernéd szívesen. Vagy lekoptat vagy nem, csak ne nyomulj, írd, hogy nem zaklatni szeretnéd vagy bármi, csak érdeklődsz.
2012. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha elmondod az ismerkedési köreit, 1 mp alatt kitalálok egy bevezető kérdést
2012. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá! Nem veszítesz vele semmit. A mostani barátommal is ez volt a helyzet. Féltem ráírni, de aztán sikerült és most együtt vagyunk. Sok sikert! :-)
2012. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincsenek barátaim, jó ismerőseim abból a suliból, attól félek, hogy elmondaná a többieknek és cikiznének miatta. Igazából kinézem belőle, hogy elmondja másoknak. Amúgy azt hiszem katona szeretne lenni és érdeklik a motorok is. Na meg ami nálam nagyon fontos az az, hogy nem túl városi. Tehát férfinak lehet nevezni. Csak mégis van benne valami amitől bunkó ha ott vannak más fiúk is.
2012. dec. 17. 17:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár velem nem volt az, de láttam/hallottam amikor az volt egy másik csajjal. Velem még nem volt semmilyen.
2012. dec. 17. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
"tudsz ajánlani valami jó háborús filmet?:D"
2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont azon gondolkoztam, hogy kiírok valami ilyesmit a falamra amikor fent van :D
2012. dec. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!