Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a tanárom figyelmét?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 21 éves, a tanár azt hiszem, 28. Múltkor voltam nála megnézni a zh-mat, és tudta a nevemet, mert egyszer már régebben is jártam nála, pedig csak előadást tart, és több, mint 200-an vagyunk. Mit csináljak, hogy másképp is észrevegyen? Jelentkeztem hozzá kutatómunkára, de nincs már más ötletem.

2012. dec. 17. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tanulj és akkor felfigyel rád :)
2012. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a kutatómunka kimeríti a tanulás fogalmát egyetemen...Ennél többet nem tudok. Úgy ismer, mint egy hallgatót, csak jó lenne, ha máshogy is észrevenne.
2012. dec. 17. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is vannak olyan tanáraim akik első félévben tanítottak és mai napig tudják a nevem. Köszönök , ő meg á Bors kisasszony! Hát hogy van? :O


Én erre semmit nem alapoznék.

2012. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem erre alapoztam, csak azért mondtam, hogy diákként már ismer, szóval tovább szeretnék lépni, és nem tudom, hogy hogyan.
2012. dec. 17. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi régen jelentkeztünk órán, arra felfigyeltek...
2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de vagy nagyon bénán fogalmazok, vagy senki nem olvassa el, amiket eddig írtam. ISMER!!! Nem az a cél, hogy diákként felfigyeljen rám, mert ezt már megtette. Az a cél, hogy felfigyeljen rám, mint egy lányra/nőre. Ehhez szerettem volna segítséget kérni.
2012. dec. 17. 17:29
 7/11 Én nem? ***** válasza:
Lezbikus vagy? :D
2012. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne lezbikus?
2012. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél feltűnően csinos a többiekhez képest. Nálunk például eléggé tipikus volt, hogy a lányok farmer-kari póló, sportcipő kombóban jártak suliba, én viszont már korábban is nőiesebben öltözködtem. Ennek lehet hatása...
2012. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm az első normális választ, de az akkor nem én lennék. Egyáltalán nem öltözködöm csinosan, fontosabb a kényelem és a színes ruháim, de tényleg köszönöm azért:)
2012. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!