Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
A barátnőm és évfolyamtársam holnap fog bemutatni az osztálytársának aki nekem eléggé tetszik. :) Aranyos,de nem túl népszerű srác és szeretnék vele többször találkozni. Hogy érjem el,hogy felfigyeljen rám és ne csak egy "sziát" mondjon nekem a folyosón?
2012. okt. 2. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Kezdeményezd te a beszélgetést!
2012. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Motorosmedve válasza:
100%
Pontosan így csináld, ahogy itt leírtad. Ha közlöd vele, hogy szimpatikus és szeretnél vele találkozni máskor/máshol is, mit veszíthetsz? 50%-nemet mond, 50%-igent mond. De ha nem beszélsz vele, sosem tudod meg! Ha nemet is mond, ugyanott vagy, mint most, gyakorlatilag semmi sem változik! HAJRÁ!
2012. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kezdeményezzek beszélgetést...az oké,de eddig sose beszéltem vele,most fogunk először találkozni,de csak úgy "véletlenül" lesz megszervezve. :D Azt tudom,hogy ugyanazt a zenét szereti mint én...
2012. okt. 2. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Jó neked, hogy csak ez a problémád.:):)

Egyébként, ha tetszeni fogsz neki, semmit sem kell tenned, akkor is fel fog figyelni rád. Lehet visszataszitó lesz számára, hogy ha mindent be akarsz vetni, hogy felfigyeljen rád.

2012. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ó,nem áll szándékomban nyomulni,nem az a fajta lány vagyok...egyébként is szerintem elriasztaná,ahogy láttam ő is olyan csöndes,mint én. :)
2012. okt. 2. 20:46
 6/7 anonim válasza:

Ha ugyan azt a zenét szeretitek, egy álhívás egy jó csengőhanggal nagyon beadja aztán véletlenül kinyomod és "ismeretlen volt,hoppsz" de ez csak ilyen hülyeség:D

szóval a zene nagy úr, és összehozza az embereket!:) TAPASZTALAT

17/L

2012. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2012. okt. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!