Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők felizgatása akár egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők felizgatása akár egy érintéssel?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam egy cikket ahol arról írtak , hogy a nők testén vannak olyan pontok amelyeket ha megérintesz akkor a nőkben felébred a szexuális vágy és így akár egy bulin,randin egy érintéssel fel keltheted az érdeklődését szexuálisan. Az érdekelne ,hogy hol vannak ezek a pontok (a cikk amit olvastam az egy ilyen csajozási honlapon volt és azt írták ,hogy akkor mondják meg hogy hol vannak ha ha valami táborba jelentkezünk x pénztért).
2012. dec. 17. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegények, pedig már majdnem bedőlt nekik egy újabb hülye.
2012. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

A lába között.Vagy a pénztálcád...

Minden nőnek más az érzékeny pontja.Legyél tökös és próbáld megkeresni

2012. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyakam a legérzékenyebb..na de ha egy idegen kezdené el simogatni akkor nem jó értelemben izgulnék fel :)

Úgyhogy ne így akarj ismerkedni :D

2012. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Megmondhatom, de már 10x pénzért! (Remélem most sem dölsz be!)
2012. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőt be lehet indítani egy pillantással is akár, ha eleve gerjed az illetőre. Ha nem, akkor tapogathatod bárhol, mehetsz bármilyen kamutáborba, nem fog menni.
2012. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, mint az előttem szóló. Ha én szerelmes vagyok valakibe elég, ha csak úgy néz rám, hogy látom a szemében mennyire kíván és már nedved vagyok.
2012. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben meg találtam a cikket amit olvastam de ez a egész oldal olyannak tűnik hogy olyan cikkek vannak benne amit mond is valamit és nem csak annyi hogy belevezet valamibe de csak akkor mondja el hogy ha fizetsz szóval nem vagyok benne hogy kamu az egész. [link]
2012. dec. 17. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
A merci kulcsának nyitógombja
2012. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
A pua az egy nagy f.szság! Az egy iparág az idióta gyökér lúzer f.szok lehúzására!
2012. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz a nőnek, egy pillantástól felébred benne a szexuális vágy, ha nem felejtsd el, nincs az pont.
2012. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!