Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érintéssel lehet vágyat...

Érintéssel lehet vágyat kelteni a másik félben?

Figyelt kérdés
A minap találkoztam egy régi ismerősömmel, aki párszor megemlítette, hogy mennyire tetszek neki, majd többször is megérintett. Ezután kb. 1 nappal hihetetlenül erős vágyat kezdtem el érezni iránta. Ez nagyon különös, hiszen soha nem vonzódtam hozzá és a hasonló típusú férfiakhoz. Sem a külsője, sem a belsője nem fogott meg, egyszerűen csak vágyom rá. Mi lehet ennek az oka? Talán az, hogy megérintett vagy valami más?
2012. máj. 12. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Főleg akkor fordul elő, ha tudat alatt érez valamit az ember a másik iránt, régóta van egyedül, és szomjazza, hogy valaki megérintse, szeretethiányos, és már az utolsó kapaszkodó is nagy megkönnyebbülést és mentsvárat jelent neki.

Egyébként sem lehet "úgy" vágyat kelteni, hogy megszuggerál.

2012. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hol érint meg.. :D:D:D
2012. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A manusz egy REPTOID VOLT ÉS ELVARÉZSOLT.
2012. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget első válaszoló, az utóbbi kettő pedig valószínűleg nagyon félreértett valamit, mert én értelmes válaszokat várok. köszönöm
2012. máj. 12. 17:46
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként valamilyen szinten tényleg így lehet. rég vagyok már egyedül és nagyon szeretethiányos vagyok. de ilyen még nem volt, hogy az első férfi aki szembejön velem az utcán és tetszek neki, rögtön felkelti az érdeklődésemet...
2012. máj. 12. 17:56
 6/7 Inuaki ***** válasza:

Kedves kérdező, remélem nem pontozol / pontoztok majd le, hogy ezt írom:


Feltetted a kérdést: Érintéssel lehet vágyat kelteni a másik félben?


Alá írtad, amit alá írtál! Csak azt nem vetted észre, hogy válaszoltál a saját kérdésedre! :)


Ez a régi ismerős aki megérintett téged többször i, vágyat keltett benned érintéssel. Szóval, remélem észre vetted, most, hogy kiemeltem a lényeget(: megválaszoltad a saját kérdésedet. ) .


Szerintem segítettem a válaszommal! :D

2012. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül érintéssel keltett vágyat, az már csak hab volt a tortán.

Régi ismerősös, szimpi neked, mondta, hogy tetszik, és ez elkezdett benned motoszkálni. Ha nem érint meg, akkor lehet, hogy csak másnapra jössz rá, hogy megfogott.

2013. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!