Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem egy magas fiúnál?

Figyelt kérdés

Alig 150cm vagyok, ő pedig közel 2m lehet.

Szerintetek van nála esélyem ezzel a magassággal, vagy totál esélytelen?


2012. dec. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehet nála esélyed :)
2012. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

megvan a maga bája annak is hogy ha a lánykának nem kell lehajolnia.. :D

amúgy tőle kérdezd.

2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

általában a magas fiúk szeretik az alacsony lányokat.

De érdekes párosítás lenne az a 45-50cm különbség. Sokan megnéznének titeket az biztos. De csak érdekesség képpen.

2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nálunk is van egy cirka 40 cm különbség. Nem jelent semmit. Amikor összejöttünk az ismerősök sokáig nevettek ezen, de hamar el is múlik a viccelődés. :)
2012. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal: közel 2 méter vagyok, és nagyon csípem az alacsonyabb lányokat.
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De egy helyes, magas, izmos srác, én meg csak egy szürke egér.
2012. dec. 17. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasságkülönbség max akkor számít, ha a lány magasabb. Én is majdnem 2 m magas vagyok és 4 éve halálosan szerelmes voltam egy fele akkora lányba aki visszautasított:)
2012. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam lenne:) Cuki lehetsz. De te őrá vagy rákattanva. Viszont ha van egy 150 magas hasonlóan szürke:) barátnőd, akkor jussak eszedbe:)
2012. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Én neked drukkolok, de ez csak rajtad áll, hogy mi lesz ebből.

Szerintem egy alacsonyabb lánynak (majdnem) mindig van esélye egy magasabb, izmosabb, stb. srácnál. Még akkor is ha szürke egér a szóban forgó hölgy. Kétlem, hogy te lennél a kivétel, szal' hajrá!

2012. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magasság csak a nőknél számít.. 175cm alatt szinte esélytelen a férfi.
2012. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!