Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez tényleg igaz, akkor ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez tényleg igaz, akkor ez azt jelenti, hogy alacsony, vékony fiúként a magas, túlsúlyos lányoknál van esélyem?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy a lányok a genetikai változatosság miatt a tőlük leginkább különböző fiúkra buknak. Azaz, ezért van az, hogy minden magyar lány imádja a fekete pasikat( most tekintsünk el a nagy farok iránti vágyukról, bár ez is benne van a dologban egyeseknél).

Nos, ha van mondjuk egy 190cm magas, vékony fiú, aki barna szemű, fekete hajú, akkor ő leginkábbb egy 150cm magas, duci, kék szemű, szőke lánynak jön be. De ez csak egy példa. Szerintetek ez igaz lehet, mert akkor nekem csak olyan lányoknál van esélyem, akikhez tuti nem tudnék vonzódni testileg, viszont más választásom nincs, lévén, hogy az alacsony, vékony fiúk amúgy is a selejt kategóriába tartoznak sokak szerint.


2012. nov. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Már megit te? Nem unod még?
2012. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor nekem elvileg középmagas, vékony, zöldszemű, világosbarna hajú barátnő lenne jó. Hát szerintem is az lenne jó :) De egyébként ez szerintem egy nagy baromság nem hinném, hogy van ilyesmi.
2012. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Amit a feketékről hoztál példát, az sem ebben a formában igaz, hanem a szervezet azon igyekszik, hogy nehogy rokoni szálak legyenek, vérfrissítés.


Viszont a testalkat olyan mindegy ebből a szempontból. Én például magas vagyok, de eszem ágában sincs alacsony emberrel kezdeni soha az életben, mindig a 2m-es srácok tetszettek.

A szem és haj nem érdekel.

2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Óriási baromság. :) Az, hogy a tinimagazinokban melyik pasi jön be egy csajnak, az semmit nem jelent. Neked is biztosan van olyan ideálod, akit csak filmen láttál. Bizony mondom néked, hogy tuti nem olyan csajod lesz. :) ÉS nem azért, mert szerinted selejt kategóriába tartozol. :)
2012. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én magas szőke vagyok, és a pici feketehajú lányokat imádom :D
2012. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 18:56


Kár, akkor ezek szerint örökre le kell mondanom az alacsony, vékony lányokról, és mégis igaz az elméletem, hogy egy kövér, nagy darab lány lesz a párom. Sosem leszek így boldog, de mindegy.

2012. nov. 4. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Ne félj, nem lesz kövér, nagydarab párod... Ugyanis senki nem fogja úgy megalázni magát, hogy megtisztelőnek érezze, hogy egye fene, összejössz vele, hadd örüljön...

Ez szánalmas...

2012. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nekem elvileg az alacsony, dagadt, fekete hajú, kék szemű fiúkat kéne favorizálnom. Ehhez képest, az ideálom magas, vékony, szőke hajú, barna szemű. Elég nagy hülyeség ez.
2012. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!