Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek ajándékba a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek ajándékba a barátomnak?

Figyelt kérdés
26 éves, szereti a zenét, a küzdősportokat és imádja a filmeket. Könyvet már sokszor vettem neki, bort nem iszik, csokit nem eszik. Amúgy öltönyös munkahelye van. Kb. 5000 Ft értékben ajándékoznék. Én nyakkendőre gondoltam, de nem tudom, hogy hány van neki otthon, illetve félek, hogy nem fog neki tetszeni, amit választok. Légyszi adjatok ötleteket!

2012. dec. 17. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most saját kezűleg csinálok alvómaszkot. Nem vagyok egy nagy varró tehetség, remélem értékelni fogja az igyekezetemet! Szerintem ilyenkor aranyosabb a saját készítésű ajándék, mint a vásárolt.
2012. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!