Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék barátomnak ajándékba?

Figyelt kérdés
most leszünk 3 éve együtt, de már teljesen kifogytam az ötletekből:/ amit szeret és szüksége van rá, az több 100ezer, és sajnos még csak 19 vagyok nincs önálló keresetem, több kreatív ötletet is elhasználtam már:D valami ötletet tudtok adni? lehet saját készítésű is(persze azért szétnézek boltokba is, csak szeretnék mellé kisit személyesebb ajándékot is). Rajzolni is rajzoltam már neki évfordulóra szóval..:/ nagyon hálás lennék pár ötletért:)
2012. jún. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mi nem ismerjük a párodat...
2012. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szólsz hozzá vagy a párod mit szólna hozzá, elég kreatív és volt ahol ez bevált. Egy kis történet. Ismerősömnek szintén ilyen problémája volt. Nem vett semmit. Magára kötött egy nagy masnit és befeküdt az ágyba. Ő maga volt a meglepetés ajándék. A párja ezt értékelte.
2012. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok hidd el..de szívesen fogadom az ötletet, hogy ki mit adott már a párjának, ami ötletes:)
2012. jún. 22. 22:39
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm második, erre a masnis dologra már én is többször gondoltam:) de e mellé még szeretnék valami kis apróságot, de köszönöm téényleg:)
2012. jún. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!