Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az orvost olyan problémával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az orvost olyan problémával keresem meg, hogy nincs orgazmusom. Nem fog kiröhögni? Valamit tud csinálni?

Figyelt kérdés
Már nagyon elkeseredett vagyok, hogy nincs orgazmusom és talán soha nem is lesz.
2012. dec. 18. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyászoddal beszéled meg, akkor ő biztosan próbál segíteni vagy megfelelő helyre irányítani. Viszont a háziorvosodat "ne terheld" ilyesmivel, az leginkább csak széttárja a kezeit. Amúgy hány éves vagy? Milyen tapasztalataid voltak már ilyen téren...?
2012. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Lassan 3 éve vagyok együtt a barátommal vele se volt még orgazdusom, se maszturbálás közben
2012. dec. 18. 00:13
 3/18 anonim ***** válasza:
húúúúúúú akkor még nopara még fiatal vagy (az most nem lényeges h a szerény véleményem szerint túl fiatal meg nem is erről szól a kérdés) még bőven van időd ráhangolódni a dolgokra és eccercsak puff megérkezik ;)
2012. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jah és orvost sztem kíméld meg az ienektől főleg ebben a korban
2012. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A faluba egy csinos háziorvos érkezik. Józsi bácsi rögtön el is megy a rendelésre.

-Doktornő, van egy kis gond, nem megy a szex.

-Felírok 1 adag viagrát, ezt szedje-válaszolja a doki.

Másnap visszamegy Józsi bácsi.

-Doktornő, még mindig nem megy.

-Felírok 2 adag viagrát, szedje ezt - mondja a doki.

Következő nap megint vissza megy a Józsi bácsi.

-Doktornő, még mindig nem megy.

-Ezt nem hiszem el - feleli a doktornő - próbáljuk ki.

Dugnak egy nagyot és az aktus után mondta a doktornő.

-De Józsi bácsi! maga istenien szexel!

Erre Józsi bácsi:

- Hát ha van kivel... :D


Ez jutott eszembe. Lehet hogy az orvos így oldja meg a problémádat :D

2012. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Háziorvos semmit sem tud ezzel kezdeni, és szerintem a nőgyógyász is csak alapvető tippeket tud adni. Azért keresd fel, talán átirányít valamilyen szakavatottabb emberkéhez, szexuálpszichológushoz vagy hasonlóhoz.

Te pedig próbálj ki mindent, valószínűleg még csak nem találtad meg a jó módszert, nem kell félni, nagyon fiatal vagy még.

2012. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy fiatal vagy és fiatalon kezdted a szexuális életet.Nem viccből szoktuk mondogatni,hogy nem szabad elsietni,nem szabad fiatal éretlen gyerekként,mert megjárhatod,és pl az orgazmus hiány elég nagy gond.Lehet az a baj,hogy csupán rástresszelsz,egyszerűen annyira korán kezdted,hogy érzelmileg és értelmileg még nem voltál rá kész,ezért sem élvezed annyira ezért,nincs orgazmusod.Szerintem keress fel egy szexuálpszihológust Ő biztos tud erre megoldást.
2012. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász tud elirányítani szexuális tanácsadóhoz/pszichológushoz/szexológushoz, v mehetsz egyből oda. Az orvos nyilván nem fog felírni neked vmi csodakenőcsöt amitől elélvezel (kivéve ha természetgyógyász v kuruzsló...). Esetleg tud egy pár tippet adni nyilván pózokat meg hosszú előjáték, de hidd el nekik kb ennyiben már rég kimerült az előképzésük :)

Kiröhögni nem fog, bár ha nagyon maradi, akkor kicsit csodálkozni fog, h 16 évesen ezzel keresed fel. Bár nyilván nem te leszel az első 16 éves aki szexel.


Amúgy ezek a dolgok leginkább fejben dőlnek el, kicsit olvass utána neten és próbálj lehiggadni, aktus közben megtalálni mire is vágysz igazán, a legfőgg pedig h ne legyenek gátlásaitok. Ha vannak először azt kell felszámolni utána jöhet a kísérletezés pózokkal stb.

2012. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az befolyásolhatja, hogy nem tudom magam elfogadni, mármint ahogy kinézek?
2012. dec. 18. 23:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Abszolút befolyásolhatja. Sőt, szerintem megtaláltuk a problémát.
2012. dec. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!