Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves fiu,én 15 leszek most.

Eletemben nem beszéltem még vele.Viszont làtàsra ismerem,ö is engem,régebben még ültem fent a buszon,egy ket szemelyes székben.

A kiszemelt fiu,jott a baratjaval,és elkezdtek rollam beszélni aztan a haverja le ult mellém,és meg kérdezte volna h h hivnak,de a kiszemelt el csititotta.

Utana semmi...néha ram néz,de rögtön le süti a szemét.

Szeretnék vele meg ismerkedni,de igazabol nem tudom h hogyan.

Ismeröseivel nem vagyok joba,elöször a sulibban szeretnék rà szolni,vagy h fel figyeljen ràm..de nem tudom hogy mivel szolitsam le...vki segitene?


2012. dec. 18. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom azért fordul el mert bejössz neki és nem mer szemezni veled. menj oda és mond neki hogy szija láttam hogy figyelsz
2012. dec. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Kérj tőle segítséget. tök mindegy miben, legyen az tantárgy, pontos idő, egy hely irányába útbaigazítás. Aztán próbálj vele beszédbe elegyedni. ha nem jön be legközelebb menj oda megköszönni a segítségét és próbáld meg újra ... Ha jól értelmezem amiket írtál róla, neki tetszel és akkor (ha nem jön nagyon zavarba) valahogy csak sikerül elbeszélgetnetek.
2012. dec. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!