Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem tul magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam az ilyen helyzeteken?

Figyelt kérdés
azt vettem eszre hogy ha megismerkedem egy fiuval akkor ra nemsokara a baratnom is osszeismerkedik vele, es mindig az a vege hogy ot a sracok jobban birjak mint engem. ez egy kicsit rosszul esik nekem. aztan az is zavar hogy a baratnom mindig magaval rangat mindenhova pl akkor is ha a baratjaval talalkozik. en igyekszem kikerulni az ilyen gyertyatarto szerepet de amikor nem lehet akkor nagyon rosszul vagyok. van hogy direkte elottem smarolnak nyaljak faljal egymast. utalom ezt. szval mit csinaljak? ha valami nem egyertelmu akkor szivesen elmagyarazom es bocs h nincs ekezetem.
2012. dec. 18. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsit mint ha féltékeny lennél, amit természetes minden lányban van egy kicsi. a barátnőd viszont kicsit önzőnek tűnik vagy felvágósnak vagy egyszerűen csak a rongybabája vagy! és tudod miért vagy TE a rongybaba? mert hagyjon, hogy azt csináljon belőled! ne vesz össze vele nem azt akartam írni csak ne hagyd magad kihasználni húzz határt! ha valamit nem akarsz nem kényszeríthet rád!
2012. dec. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válts barátnőt.
2012. dec. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan mond meg, hogy amíg nem szervez neked egy normális pasit,addig hagyjon ki a pasijával való találkozásokból....


Amúgy meg légy nyitottabb,próbálj haverkodni a fiúkkal és amint közbe akarna avatkozni a barátnőd,légy határozottabb és ne engedd, hogy elvonja az illető srác figyelmét :D


próbálj érdekes témákat felhozni,kicsit csinosítani magadon v mittudomén.

2012. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!