Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a legjobb ajándék karácsonyra a barátomnak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

- nyakkendő

- színház (velem)

- ha befizetem egy masszázsra


Más ötleteket is szívesen fogadok. kb. 5 - 7 000 Ft értékben.



2012. dec. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
színház
2012. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te ismered. Én jobban szeretem a könyvet és s filmet, mint a színházat. Sportosan öltözködök, nem vagyok öltönyös, de láttam pár napja egy nyakkendőt, amelyik tetszik.
2012. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha megengedsz egy személyes véleményt és nézőpontot.


Én anno, mikor összejöttem a barátommal, megbeszéltük, hogy a karácsony ne az ajándékról szóljon, hanem a szeretetről, a kettőnk közötti kötelékről. Így ajándék gyanánt csak saját készítésű dologgal lepjük meg egymást. Lehet az valami apróság pl. fából faragott kulcstartó, de akár egy szép rajz is. "Vásárolni" ajándékot csak abban az esetben szoktunk, ha az az ajándék "élményt" (közös programot) ad. Tehát belépő a csodák palotájába, korcsolyázás, tropikárium, kirándulás, stb.


Mi ezzel azt szerettük volna elkerülni, hogy a karácsony ne arról szóljon ami a legtöbb embernél, hogy bemész a boltba, kijösz a boltból... valami kreatív, valami személyes, valami olyan dologgal fejezzük ki a szeretettünket, ahol, amit senki más tudna neki adni csak mi.


Így megesett kaptam már karácsonyra origami sárkányt, fa toltartót, hajcsatot. Ő pedig kapott tőlem flip bookot, saját animációs kisfilmet, és most egy kalandregény könyvet, amit én szereztem.


Ne azt nézd, hogy mennyiért adhatsz neki dolgot, hanem azt, hogy az szívből jöjjön.


Pl. lehet hogy házi készítésű tortának jobban örülne, mintha egyedül ücsörögne egy masszázsszalonban.

2012. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik jó lehet. A nyakkendő elég sablonos, de ha szereti őket, akkor miért ne. A színház is jó, ha szereti, bár én emellé még valamit adnék, mert így tulajdonképpen csak meghívod színházba, ami nem túl extra, bár ha nem szoktad amúgy, akkor jó. A masszázs akkor jó ötlet, ha pl. ülőmunkát végez, és tudod hogy szüksége van rá. Mi ilyenek vagyunk a párommal, időnként szükségünk van arra, hogy egy képzett masszőr alaposan átgyúrjon, mert hiába csináljuk egymásnak, az jólesik, de a beállt ízületeket nem tudjuk olyan profin kimozgatni.


Mindenképp az a lényeg, hogy gondold át, hogy konkrétan neki mi lenne a legjobb ajándék, és azt add :)

2012. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, szerintem jó uncsi ajándékok. Én jobban örülnék a nagy büdös semminek egy ölelés kíséretében. Nyakkendőt nem is nagyon használok, nem az a karatker vagyok, öltönymaneknek való, színháztól bealszok, masszázsra befizetni szintén ostobaság, ha tök ingyen a barátnő is megteheti, és sokkal átérzősebb, kellemesebb, mert van benne valami extra ,amit egy vadidegen keze sosem érhet el /bár ha erotikus masszázsra nyomod be egy félprostihoz az má-áás! annak örülhet vérpezsdítésként.

Úgyhogy a három kevésbé jó közül az utsót választanám.

2012. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek csak akkor jók, ha biztos vagy benne, hogy ezekre vágyik. Én pl. kínzásként élném meg a színházat, de helyette mozi okés lenne. Nyakkendő és masszázs is bejönne.
2012. dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Színház veled. A közös program szerintem a nyerő!
2012. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!