Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ciklus.hu megbízható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklus.hu megbízható?

Figyelt kérdés

Én csak a menszim napjait jelölöm be mást nem.

ugy megbízható?



2012. dec. 18. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátláshoz akarod használni?
2012. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben? Abban, hogy nem adja ki az adataidat másnak, vagy hogy helyesen számol?


Számolni biztos pontosan számol, emiatt ne aggódj. Ha csak statisztikára van szükséged (pl. betegség kiszűréséhez), arra kiváló.


Naptármódszeres védekezéshez is jobb, mintha kézzel számolnál (mert kevesebb matematikai hibát vét), de ott a módszernek vannak korlátai (előfordulhat, hogy a legtermékenyebb sávon kívül is megtermékenyülsz). Úgyhogy azt csak akkor szabad használni, ha nem katasztrófa, ha mégis becsúszik egy baba, vagy eleve kiegészítő védekezést kell alkalmazni.


Az, hogy csak a menstruációd napjait írod be, nem számít, én úgy tudom, más értékeket nem is vesznek figyelembe a számításhoz. Persze ha ezeket is beírod, akkor erről is rajzol grafikont, és ott követheted kézzel az "események" alakulását.

2012. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen naptármódszerre gondoltam :)


köszi

2012. dec. 18. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
A naptármódszer egyáltalán nem megbízható. Se a ciklus.hu-n számolva, se máshogy. Ha nem akarsz gyereket, ne ezt a módszert válaszd!!!
2012. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!