Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem figyelnek fel rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyelnek fel rám a nők? Miért nem érdeklek egyet se?

Figyelt kérdés

Akinél próbálkoztam egyik se akart tőlem semmit se, még randizni se jöttek el. Nem próbálkoztam sok lánynál mert amúgy is kevés lány ismerősöm van.


Van egy lány aki nagyon tetszik, beszéltem is vele párszor de amikor mondtam neki h találkozzunk akkor kibúvókat keresett.


Legutóbb egy házibuliba elhívta az egyik ismerősöm az egyik barátnőjét, akit még addig nem ismertem. Próbáltam vele beszélni de nem igazán akart beszélni velem ahogy észrevettem. Bezzeg egy másik srácra szinte rá volt kattanva...

Nem volt egy fullos csaj, haveromék szerint csúnya volt.


Ez egy példa hogy nem csak a szép, de még a kevésbé szép lányoknak se jövök be.


2012. dec. 18. 14:38
 1/3 anonim válasza:
A leirás alapján elgondolkoztam először is a korod mennyi ? Ha tetszik egy lány ne blokkolj le én nekem is pár nap kelllet és bejövünk egymásnak és esélyes is szval ne add fel !
2012. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. A lányok sokkal válogatósabbak, mint a fiúk. Nekik csak a jó pasiknak van esélye, de a külső sem elég sokszor, mert még kell, hogy rossz fiús vonásaid legyenek és egómanó legyél meg beképzelt, öntelt vadállat.
2012. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

pár nap?

hónapokig próbálkoztam valakinél.

2012. dec. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!