Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Folyton sírhatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Folyton sírhatnékom van.13/L

Figyelt kérdés
Minden apró dolgon elsírom magam, leginkább mióta megismertem egy fiút az interneten. Kb. egy hete de már rengetegek beszéltünk és minden este írt valami aranyosat:) meg egyébként is nagyon kedves és megértő. De ma volt egy kis konfliktusunk, mert hazudott nekem én pedig rögtön felkaptam a vizet és mondtam hogy akkor haggyuk egymást. Most azt mondta hogy el kell mennie de még el sem köszönt rendesen, máskor késő estig beszélünk most meg hirtelen kilép..ez az egyik ok.A másik pedig hogy a legjobb barátnőm már egy hete nem szól hozzám pedig nem vesztünk össze. Most úgy érzem hogy mindenki elfordult tőlem és senkinek nem hiányoznék ha meghalnék.:/ Szerintetek túlreagálom?
2012. dec. 18. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert még sz@ros vagy.
2012. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ahha
2012. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túl, bár ez betudható a korodnak.
2012. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aha. Tipikus kamaszos izé /szarság/. Majd kinövöd.
2012. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sírni, van nekem egy varázsvesszőm amit ha megdörzsölsz tündérvíz folyik belőle. Ha pedig azt megiszod elmúlik minden bánatod.


Viccet félretéve, nekem hiányoznál.

2012. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell egész nap Justine Bieber-t hallgatni. Néha hallgass valami normálisat is.
2012. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha így viselkedsz akkor ne csodálkozz!
2012. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy
2012. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a "hasznos" válaszokat..egyébként szerintem volt rá okom hogy megsértődjek a fiúra mert hazudott nekem és utána még le is tagadta.
2012. dec. 18. 18:35
 10/17 anonim ***** válasza:
De, ha letagadja a hazugságot akkor valójában igazat mond, nem? :)
2012. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!