Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg érzitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg érzitek, ha egy lány szeret titeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan helyzetben vagyok, hogy van egy srác, akit én szeretek, és valószínűleg ő ezt kihasználja. Mert úgy kezel, mint egy játékszert, ez már kezd világossá válni számomra. Véget fogok ennek vetni, mert sok fájdalmat okoz...Azt mondták nekem, hogy egy fiú érzi, ha egy lány szereti, ezért ezt felhasználja ellenem. Ez igaz?


2012. dec. 18. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Észre lehet venni.

De külön 6. érzékünk nincs erre.

2012. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van valóság alapja. Én pl mindent megtennék, ha tudnám mi van a másik nem fejében.

Ez csak egy Urban legend lehet.

2012. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egy fiús képesség, mások is megérzik ha szeretik őket. És igen, ha rossz srácot szeretsz meg akkor nagyonis szórakozhat veled.
2012. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a nők nem nagyon szokták éreztetni, csak játszadoznak, kéretőznek meg elvánrak és elfogadnak, de lószart se nagyon tesz a zömük. A srác meg rájött, unja, és ott kezel, ahova való vagy. Hamarosan pedig megszabadul tőled szépen, és csodálatos jó lesz neki. Majd talál száz másik hozzád hasonlót, esetleg nálad jobbat, ezt így kell felfogni. Nyugi, ne görcsölj, nem lesz rossz neki, nem fog összetörni a szíve.
2012. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mégis ilyet hogy tudsz írni? Semmit nem tudsz rólam, szóval örülnék neki, ha nem általánosítanál!
2012. dec. 18. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarok hím sovinisztának tűnni, de 4/5-ös szövegének van egy kis valóság alapja. A lányok semmit se tesznek azért, hogy a pasi valóban nőként nézzen rá. A tini csitrik jórésze szeret játszadozni az épp aktuális pasijukkal. Amúgy nem akar általánosítani, nem akart megbántani, nyugi... de nem biztos. ;)
2012. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Így van előző, végre valaki,aki gondolkodik is, és átlátja. Gondolom te se nő vegy, ezért sikerül :D

Na de a lényeg. Itt minden statisztika. Nem személyre irányzottan kell magadba személyeskedni az ilyen szövegeket, hanem általánosságban kell figyelni. Egyrészt nem is ismerlek kérdező, másrész ábszolút nem is érdekelsz, és nem is akarlak véletlenül sem megismerni, de a kérdésre kötelességemnek éreztem,hogy rezdüljek már valamit, ami felnyitja az "alvó" nők szemét, hogy talán bennük van a hiba, amiért a kezdeti lelkesedés egy icirippicirit nagyon alább hagy!

2012. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek én egy beképzelt kis ribanc vagyok? Eléggé félreismersz, miből gondolod, hogy nem a srác egy beképzelt bunkó?
2012. dec. 18. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha az alvó nő kifejezéssel rám céloztál ( mert gyanítom hogy azért az én válaszom után írtál hogy reagálj rá) akkor gratulálok... Melléfogtál.

én nem állítom hogy a nők nem hibásak. Igen kifejezetten aljas lányokat is láttam már. De a fiúk meg úgy szidják ezen az oldalon a lányokat mintha ők nem csinálnák ugyanezt (egyes férfiak persze)

2012. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sosem veszek észre semmit, de a lányok mindig rájöttek.
2012. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!