Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért érzitek szükségesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért érzitek szükségesnek azt, h egy lány után füttyögjetek v cuppogjatok?

Figyelt kérdés

Megyek reggel az uton,kva hideg van,tök normálisan vagyok felöltöve(csizma,farmer,kabát) erre meg nekiáll egy csávóka fütyülni meg stb...ráadáaul nem is vtam egyedül...

(ez csak egy eset)


2012. febr. 14. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kutyájának fütyült, hogy menjen oda hozzá.
2012. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Aki ilyet csinál az paraszt.

25F

2012. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze és a kutyájának köszönt,meg szólt be??

Vagy te nézed a kutyád seggét??:)

2012. febr. 14. 20:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb kérdezd meg hogy mivan, rigó bszta az anyádat?!
2012. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legközeleb mond neki,alsó felső fütyülönek kuss.
2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hogyha nagyon le akarod égetni akkor menj oda hozzá ,hogy most mond légyszíves mert nem értettem.

Kérdezd meg tőle ,hogy ez neki miért jó?

Majd amikor elmondja fordúlj el és csak simán menj el.



Az ilyen emberek azok akiket soha senki nem szeretett és így akarják magukra felhívni a figyelmet. Mással nem tudnak kitűnni a tömegből.


Sok sikert az elkerülésükhöz. Javaslom a zenét a füledbe az nagyon hatásos!

2012. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...igen,ha egyedül vagyok mindig zenéthallgatok;)
2012. febr. 14. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Borsodban általában verbálisan is kifejezik a tetszésüket. Nem épp nekem tetsző módon.


Szegeden viszont műveltek a férfiak. :)

Pár éve nyáron épp egy építkezés mellett mentem és a munkások: bjúúúútifúúúl... :D úgyhogy mivel ilyen kis jófej tökfejek voltak, meg is ajándékoztam őket egy vigyorral. :D


De ha fütyülnek utánad, ne vedd észre, én le se ... bár igaz, h volt már, h láttam egy annyira helyes pasit, h én fütyültem utána... bár akkor mások is voltak körülöttem, ezért engedtem meg magamnak ezt a luxust. :)

2012. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen a másik része a munkások...ahogy tudnak nézni...mintha nem láttak vna még embertxD
2012. febr. 14. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:

de vannak jófejek is :D


amikor a házunkat csinálták (panelprogram), egy olyan állványliften jöttek le-fel és onnan tudtam, h jönnek, h hallottam a poénkodásukat. :D akkora szövegük volt :D

a radiátort cserélték, aztán elromlott valami fúrófej, v mi és ott paráztak és mondták, h ők ugyan el nem mondják ezt a főnöküknek... aztán később felhívták azzal, h: -Hé főnök, van itt egy kis müzli. Pont a konyhából telefonáltak, akkorát nevettünk, azt hittük, eszik a müzlinket. :D Meg jöttem haza egy "randiról", kezemben meg rózsa volt (fujdeégővolt), erre elkezdi az egyik fiatalabb: - Ó még rózsa, hozzak én is neked?

Egy másik: valamit főztem, erre hallom, h épp az ablakunk alatt vannak a munkások, és beszélnek egymás közt: - Fú, érzed ezt? Rántott hús... aztán csak úgy maguknak elkezdtek rimánkodni, h: - Jóasszony, csak egy rántott hússal szánjon meg. Akkorákat nevettem rajta. :D

Meg még 1000 ilyen eset volt, még most is nevetek rajtuk, na szóval vannak tökjófej munkások!! :))

2012. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!