Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból ahogy vele vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból ahogy vele vagyok, ahogy megcsókolom érzi mennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy sráccal a nyáron összejöttem. Régóta bele vagyok zúgva. Igyekeztem nem kimutatni, elég félős vagyok. Aztán ő kezdeményezett. Párszor aludtam vele, de nem feküdtünk le. Ő volt az első barátom, és még nem akartam... Azt mondta végül, maradjunk barátok. Majd szédített, hogy szeret, és nem tud elfelejteni. De csak játszik velem. Ez egyre nyilvánvalóbb, de alig tudok neki ellenállni, mert iszonyatosan szeretem. Mikor vele voltam sokat sámroltunk... Amennyire tudtam mindent megadtam neki, de mondjuk ő is nekem. Mindig mondta, hogy szeret, de más lányokkal láttam, ahogy ölelgeti őket, és bókol nekik, még hallottam is. Ezért úgy gondolom kihasználja az érzéseimet, tehát tisztában van vele mennyire szeretem. Vagy ez hülyeség?


2012. dec. 18. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
na a kérdésre válaszolva: lehet érezni belőle, ha már ismeritek egymást
2012. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég jól ismerjük egymást...
2012. dec. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!