Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kisbabát, de sajnos jelenleg egyedülálló vagyok, és még mindig szerelmes a volt páromba. Még most is sokat beszélgetünk és jóban vagyunk. (Egyébként ő is szereti a gyerekeket. És érdekes módon most mondta egy közös ismerősünknek, hogy gyermekre vágyik - pont most, mikor nincs is senkije) Néhány nap múlva átjön hozzám, segít szerelni... Nem ő volt az egyetlen férfi az életemben, de mástól sosem akartam gyereket. Valahogy mindig úgy képzeltem, hogy tőle lesznek csemetéim. Nagyon vágyom egy babára.

Tudom, hogy sokan azt gondolják, hogy ne is álmodjak így gyerekről. Várjak, míg találok magamnak párt... De az is lehet, hogy sosem, vagy nagyon hosszú idő után találnék olyat, akit szeretek (főleg, hogy még mindig szeretem a volt párom, és sosem szerettem senkit ennyire)


2012. dec. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem beszéld meg vele. Próbáljatok újra együtt lenni. Neked menne a kérdés h neki menne-e. Ha újra összejönnétek legalább lenne közös célotok es az talán újra fellángoltatja az ő érzéseit is.


De viszont ha együtt nem megy, mindenképpen felejtsd el, lépj túl rajta es keresgélj. Aki keres talál. Lehet h könnyű mondani de biztosan van olyan férfi a világon aki tőled szeretne gyereket.

Addig is élvezd ki a szingli élet minden percét!


De azért ha az első sikerülne az még mindig jobb lenne :) sok sikert :)

2012. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Valóban az lenne a legjobb, ha újra együtt lennénk. Sosem volt még ilyen, hogy ennyi idő után (8 hónapja vagyunk külön) még mindig szeressek valakit. Ilyenkor már rég másokkal randizom. De ő más. Ő is keresi a társaságomat, nyáron még szeretett és hiányoztam neki. Igaz, azóta már sok idő eltelt, és közben az anyukáját is elveszítette :( akit szintén szerettem.

Ha lehetne, írnék a Jézuskának, hogy a korábbi boldogságomat, vagyis a volt páromat hozza el nekem :)

2012. dec. 19. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segithettem :) tényleg sok sikert kivánok :)
2012. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!