Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők az utóbbi időben folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Nők az utóbbi időben folyamatosan próbálkoznak nállam a nők (szőke vagy kék és szőke hajú ) 4nőt utasítottam el Szerintetek? Többi?

Figyelt kérdés
El csavarta egy nő a fejemet az utóbbi időben az a helyzet ,hogy már olyan nőket is el utasitok aki a sima embernek szinte el érhetetlen....ezek a nők ők jönnek oda kb már csak arra várnak ,hogy azt mondjam gyere fel....de hiába csak egy nő érdekel már az illata is rabul ejt még ha ott sincs.....

2012. dec. 18. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
hát én ingyen beverem a pofád egy vascsövel és utána tuti nem fognak rádmászni a nők ilyen frekventáltan.
2012. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
irni nem tudsz bagzmeg
2012. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Mondd el annak az egy lánynak, hogy te rá vártál, ne legyél ennyire nyuszi.:D

2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már meg kel mozditani a kis seg ged valamiért, akkor már para van mi? meglep, hogy valamiért dolgozni is kell, nem scak ugy az öledbe meg a farkadra hullik, mert jól nézel ki?
2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? ...


Ne haragudj, de ez egy nagy katyvasz, nem hiszem el, hogy annyi igényesség nincsen benned, hogy a helyesírásodat rendbe teszed, a fogalmazásról nem is beszélve. Remélem még fiatal és formálható vagy ezen a téren. Bocsánat ha megbántalak, de nagyon zavaró.

2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kamu.Már csak azért is mert ritka az amikor egy nő odamegy egy pasihoz,akármennyire is tetszik neki,legfeljebb csak jelekkel próbálja tudatosítani az illetőben hogy tetszik neki.Akár tetszik,akár nem a pasinak kell lépni ha akar valamit.Az meg főleg elképzelhetetlen hogy olyan nők ugranak az öledbe akik "sima" embernek elérhetetlenek


Az első válaszon szakadtam a nevetéstől :D

2012. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez olyan ,hogy en se ertem amúgy meg fölöslegesen hazudnçk még akkor is ha gyakori kerdesekről van szó....szerintem azért jöttek oda mert láttßk rajtam ,hogy boldog vagyok....de ezt nem érhetitek.
2012. dec. 22. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!