Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan dobnak a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan dobnak a csajok, senkinek sem kellek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok már és általában az első randi után már nem akarnak semmit a lányok, interneten nehéz ismerkedni élőben meg még nehezebb. ha ott van az a pár év ismerettség a dolog mögött akkor azért nehéz összejönni, ha meg nincs akkor gyakorlatilag idegen vagyok és azért nehéz. A legtöbb randifail után még le is tiltanak a lányok pedig általában csak kedves vagyok velük semmi több.


Már nem tudom mit tegyek félek be fogok kattanni, sosem voltam nővel, sosem szeretett senki, úgy érzem nem is fog, ráadásul olyan irányba terel az egyedüllét, hogy méginkább visszataszító leszek emberileg.


2012. dec. 16. 23:19
 1/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hajlamos vagyok a zaklatásra, szóval ha valaki lapátra tesz én mindenáron ki akarom javítani a hibát, tartani akarom vele a kapcsolatot, szóval azért szoktak lenni ezek a letiltások.... de sosem durvultam el amúgy.... lehet pont ez a baj, ha néha kicsit keményebben megmondanám a véleményemet emberszámba vennének a nők?


Nem tudom már.

2012. dec. 16. 23:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy érzik rajtad ezt a frusztráltságot?
2012. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
recskázd szét az agyadat és fogd a nyusziraxDDDD
2012. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi idősen ugyanilyen problémám van. Majd jönnek mindjárt a válaszok, hogy "fejlődj, találd fel magad"...


Mondani könnyű, mikor mindent megpróbáltunk.

2012. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
az nem lehet, hogy kellemtelen szagod van?
2012. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemtom, én ugyanennyi idős vagyok mint te, és pont az ellentéted. Leszrom, flegma típus, utálok jópofizni, laza vagyok, lezser és nyugodt. Ha egy csaj lapátra tesz, csak vállat vonok, és úgy teszek, mintha mi sem történt volna. Biztos megvolt rá az oka. Én mindenestre ,mint aki jól végezte dolgát, élem az életem tovább. Nem lehet felidegesíteni.


Én jó forma vagyok, vágom magamról, h jól nézek ki(ez sokat számít, de nem minden a külső), ezért össze is jönnek ilyen rövidtávú szösszenetek, de az igazi boldog kapcsolat, nekem se jön össze sosem. Valahol egy cipőben járunk, még ha nagyon különbözünk is. Egy idő után engem is hazavágnak a csajok, csak másért. Sztem lazíts, és fogadd el magad, ne parázz, annyit nem ér...és ne legyen benned megfelelési kényszer, érezd jól magad, és jobb lesz hidd el.


Megértelek, hogy szar ez neked így. Mellőlem is hiányzik valaki akit szerethetek, szar ez az üresség érzés. Először azt döntsd el mit akarsz! Szex,szerelem,párkapcsolat? Mer nem tökmind1. Nekem már csak a középsőre lenne szükségem, mer azért én nem leszek kapcsolatba senkivel se, h legyen mellettem valaki. Az úgy gagyi, nem kell, ha nem szeretem a lányt, nem jövök vele össze.

2012. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami oka van annak, hogy a lányok az első randi után lekoptatnak, és ez az ok benned keresendő. Neked kéne rájönni, hogy hol a hiba, és kijavítani azt.


Ez a "nehéz ismerkedni" szöveg elég gyenge kifogás. A neten talán a legkönnyebb ismerkedni, hisz ott ált. közvetlenebbek az emberek, ill. ha nem jön össze, akkor nem a képedbe kapod az elutasítást.

Egy ismeretlennel valóban nehezebb kapcsolatot teremteni, de ha megvan az elején a kölcsönös szimpátia, akkor ott sem lehet gond.


A zaklatásról le kéne szoknod. Ha a lány nem akar tőled semmit és lezárta a dolgokat, akkor Neked is ezt kéne tenned.

2012. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23:40es vagyok, engem olyan 2 hónap után , mert lusta vagyok, és nem csinálok semmit, ezért dobnak, már ha nem én untam meg előbb a kapcsolatot, mer akkor meg fordítva.:D Most már igyekszem jó útra térni.
2012. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te zaklatós fejbeb@sszalak hogy leállj a zaklatásról?
2012. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker


ennyi, én is olyan vesztes voltam mint te, most már az életem felfelé ível hála ezeknek.

2012. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!