Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal egy szobában lakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámmal egy szobában lakom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyámmal egy szobában lakom, emiatt még nem is nagyon volt komoly párkapcsolatom. Van egy pont ahol túl nem tudok jutni egy emberrel , mert nem tudom magamhoz felhívni, filmezni stb... Sajnos nem tudok mit tenni, főiskolára járok, albérlet és hasonló hozzászólásokat hiába írnátok. Most is van egy lány nagyon tetszik, kölcsönös a szimpátia de emiatt a dolog miatt, nem tudok, következő szintre lépni. Ez nekem nagyon zavaró, nem vagyok szerelmes, de nagyon vonz a lány, nem tudok mit tenni... Szerintetek ? 21/f

2012. dec. 18. 23:43
 1/10 anonim válasza:
Közöld vele..manapság ezen nincs mit szégyelni.Ha tényleg szeret megérti.
2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát menjetek a lány lakására : D
2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. ezen már gondolkoztam sokat, de vhogy cikinek érzem...

2. mégis mit mondjak, dvd-zünk nálad ??? :S ...

2012. dec. 18. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:

vegyétek be őt is :D neeem :D

am menjetek a lányhoz sztem :)

2012. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen mód nincs a megoldásra?
2012. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki, hogy neked jelenleg olyanok a körülményeid, hogy nem tudod felhívni magadhoz. Ha kedvel, szeret téged akkor felfogja és felhív ő magához.
2012. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem szorosan a témához kapcsolódik, azért elgondolkodtató, hogy egyre kevesebb a magyar, mégis egyre gyakoribb, hogy valakinek nincs saját lakása, sőt saját szobája se:\ Szerintem is menj hozzájuk, hiszen más lehetőséged úgy sincs.
2012. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, de cikinek érzem, hogy pali létemre, én menjek először hozzá... nem látok megoldást erre sehogy
2012. dec. 19. 00:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor türelem, amíg össze hozol egy saját pecót, albérletet.

Miért nem mentek el valahová, muszáj saját házban filmezni?

2012. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húzzál el dolgozni!
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!