Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatnám fel a figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel a figyelmét magamra?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, annyi a gond, hogy ő rockernek tartja magát. Az a tipikus fajta. Szeretném felhívni magamra a figyelmét, nem tudom hogyan csináljam? Nem volt még dolgom ilyen típussal. Valaki, akinek van tapasztalata segítene tippekkel? Mire vágynak ők, milyen nőkre, miért másabb a világuk, mi az amit vonzónak találnának bennem? Egy ilyen fiúnál nincs esélye nem rocker lánynak? Vagy csak kevesebb esélye van? Létszi írjatok!
2012. dec. 19. 05:15
 1/4 legly ***** válasza:

van esélye! mindenkinek mindenkihez van esélye! ezt már megtanultam =)

de sajnálom, mivel nem ismerem se az illetőt, se pedig téged nem nagyon tudok segíteni. =/


Üdvözlettel

Legly

2012. dec. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zozonrg ***** válasza:
Szia!Rockernek tartja magát?Ez olyan dolog,hogy nem annak kell tartania magát(divatból)hanem annak kell éreznie.Visszatérve a kérdésre,nem akarok szemét lenni de ha nem vett észre egy fiú az utcán vagy bárhol(ha rocker ha nem),akkor valószínű nem tetszel neki.Hiába csinálsz bármit,ha fel is figyel rád az nem a vonzalom miatt lesz és ha nincs vonzalom akkor nincs szerelem.
2012. dec. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a válaszokat! Bocsi, a srác teljesen rocker az biztos, hogy nem csak divatból az...nem tudtam hogyan kifejezni magam, azért mondtam rosszul...
2012. dec. 19. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Rocker srácoknál ez máshogy megy ,a fiúk általában nem szoktak csajok között kategorizálni stílus alapján így ez egyáltalán nem gond.Sok rocker haverom van és magam is annak érzem magam.De mind egyetértünk abban hogy aki szép az szép,stílustól függetlenül!
2012. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!