Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni?

Figyelt kérdés
Hogy valaki szerelmes belém? Azt vettem észre, hogy (Legyen Y) Y odajön és random módon el kezd beszélni valakivel az osztályomból, és közben felém néz néha. Én reagálom túl vagy tényleg szeret? Annyira nem bánom, ha más lecsapja a kezemről, mert nem vagyok egy tipikus alfa-hím (Nem önbizalomhiány, csak nem vagyok a szerencse fia) (meg annyira nem is ismerem)Ugyanakkor jó lenne megtudni mi merre hány méter.

2012. dec. 19. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:
16/F
2012. dec. 19. 10:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, hogy előtted térdel, és kapkodva húzza le a sliccedet!
2012. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem lehet tudni. Nyugodtan örülhetsz, ha más lecsapja a kezedről.
2012. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak azért kezd el másokkal beszélgetni, hogy közben téged nézegethessen? Elég valószínűtlen.


Menj oda hozzá, tegyél kétértelmű utalásokat, "véletlenül" érj hozzá. Figyeld meg a reakcióit és akkor rájössz, szeret-e.

2012. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aha, hát azt hiszem ez fújhatom (képletesen). Hmm, nem vagyok olyan társadalmi helyzetben, hogy csak úgy bárkihez odamenjek a suliban=pokol. Na mindegy, valószínűleg csak én reagáltam túl, szerintem nem is ismer. De az élet megy tovább.
2012. dec. 19. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyibe veszed magad hogy oda se szabad menned, és ő nem is ismer, miből gondolod, hogy szerelmes beléd?
2012. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
néha túlreagálom a dolgokat :)
2012. dec. 19. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én is ezt szoktam. Bárkivel beszélek a közelében a fiúnak,szinte mindig felé pillantok..próba szerencse. 17/L
2012. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem, ha valami van itt, az akkor is tetszés. Ahozz, hogy szeressen, már járnotok is kéne egy ideje!
2012. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!