Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogok érdekelni egy nőt is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok érdekelni egy nőt is?

Figyelt kérdés
azt mondják hogy nem vagyok csúnya meg kedves vagyok, de mégsem keresi úgy magától egyikse a társaságom csak ha valamelyik haverom révén egy buliban vagyunk, próbálkozok én nem vagyok félénk meg nem is vagyok velük bunkó de nekik mindig az a csávó kell aki megbántja őket
2012. dec. 19. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nagyon sokat ezt kérdezik. Nem tudjuk a választ! Majd kialakul ... vagy nem. Legyél önmagad!
2012. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2012. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha jobban nézel ki, és nem leszel ilyen kedves.
2012. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Magától nő keresni férfi társaság?! Te eléggé el vagy tévedve ember. Ilyen nagyon ritka. Ha egy közegbe bekerül két három új nő, akkor is úgy van,hogy azok elvannak egymással, mutogatják magukat, aztán egyszercsak egykét élelmesebb pali odamegy haverkodni hozzájuk, és ezután ezekkel fognak ellenni. Ezután összeimerkednek ezek táraságával, azok is odanylanak nekik, és azokkal is jóban lesznek. De maguktól a nők szinte soha a k életben nem mennek oda egy faszihoz. Eleve az agyuk tőlreagálja a nyomulós vagyok tézist, már attól nyomulósnak tartják magukat /jegyzem, súlyos zavaros gondolkodás ez/ ha rá mernek köszönni egy srácra. AZt gondolják már ettől ribancnak vannak tartva, és inkább csak távolról bámészkodnak, úgy tuti senki nem fogja őket prostinak nézni. Elég szar hozzáállás ez a részükről, de ez van belenevelve a fejükbe. nem tudnak ebből kitőrni, és eszük ágában nincs férfiakhoz nyitni a zömének.

A másik meg a túl jo faszi esete, akitől tartanak, akivel előítéletesek és azt sejtik "vammmbarááttya" és kerülni fogják ezért.

2012. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha 40-ven évnél fiatalabb vagy akkor,hidd el hogy biztos megtalálod az igazit ,˙(ráadásul ha sokat vársz rá akkor biztos hogy az szoros kapcsolat lesz!)de ha 40-nél idősebb vaghy akkor háááát...húzz bele!Amúgy ha tényleg nem kedvel senki akkor vannak olyan oldalak hogy pl:.Társkereső..:)
2012. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Figyi ki mondta, hogy kedvesnek kell lenned? Gondolom nem 50 év feletti nővel próbálkozol, hanem szülőképes korúval. Próbáld már elképzelni, ha neked lenne felelősséged abban, hogy kinek teszted szét a lábad, hát nem olyat választanál, aki láthatóan jól érvényesül a világban, pontosan azért, mert várhatóan annak az utódja is jól fog tudni érvényesülni a világban? Hol jelenik meg a fejedben ilyenkor a kedvesség?
2012. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik nő sem fogja keresni a társaságod mikor tele vagy önsajnálattal.

(utolsó, egyébként "40-ven" elég hülyén hangzik :D

40 = negyven

40-ven = negyvenven.)

2012. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jól van na!!!!!!!!!0-ven! Most kit érdekel?!
2012. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jó most meg kihagytam a 4-est!Mindegy!
2012. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!