Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek ha meglát élőben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ha meglát élőben nem fogok tetszeni neki mert nincs szép arcom. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
fbn írt rám kb 2hónapja.Most fogunk találkozni,de eddig csak képeket látott viszont élőben meg tök csúnya vagyok.Mit tegyek? rohadtul félek :s
2012. nov. 22. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lennél élőben csúnyább, mint a képeken?
2012. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

honnan tudjam??:D

egyszeerűen csúnya vagyok

képeken modellfejem van,nem egyszer mondtàk màr élőben meg rusnya vagyok

2012. nov. 22. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Zőőődeket beszélsz. :)
2012. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne tégy semmit. Te vagy a képeken, azok nincsenek photoshoppolva, tehát nem hazudtál. Légy laza, ne görcsölj :)


Mondjuk az pl azért gáz, ha Fb-n arcképek vannak rólad, de amúgy meg egy miss röfi vagy, csak az nem látszik :D


Amúgy meg bárhogy is van, ő kezdeményezett, tehát számoljon vele, ha fotogén vagy, de a valóság kissé más :)

2012. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem az hogy dagi vagyok hanem élőben tök más fejem van mint képeken.Az arcom más...
2012. nov. 22. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
ha oldalasan csinálod a képet akkor tényleg jobban mutatsz képeken
2012. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23:04 vagyok

Akkor végképp ne izgulj ;)

2012. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a képeken egy szöszi tini csaj van,a valoságban meg egy kopasz szakállas 50-es pasi,,,az már gáz!
2012. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugye-ugye :D


[link]

2012. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
haha jó vicc mert van valóság alapja. a személyi kép készitők meg rohadt szar képet csinálnak :D
2012. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!