Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány! Már beszélgettün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány! Már beszélgettünk egy ideje! Egyik nap este találkoztunk és volt csók meg minden ilyesmi.! Köv. Nap is taliztunk ugyanezt volt.! Összejöttünk és azt mondja, hogy most tök jól érzi magát. De buliba meg engedi ha tapizzák!?

Figyelt kérdés
Jogosan esik ez nekem rosszul? Mit csináljak vagy mit mondjak neki? Eléggé szarul esik..=/ Mondtam neki ha nem akar semmit inkább modnja meg! De azt mondta,hogy akar és Szeret..! De néha akkor is olyan lekezelő :S
2009. aug. 23. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány gondolom elég fiatal és mulatni akar ismerkedni szereti ha tapizzák meg ilyesmi.. mond meg neki hogy téged ez a buliban tapizos téma zavar és ha komolyan szeret legalább erröl szokjon kicsit le.Egy kapcsolatban mindkét félnek csiszolodnia kell a másikhoz..
2009. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát figyu szerintem ha egy este alatt megadja magát neked, akkor másnak is könnyen. Mond meg neki hogy ez nagyon ribancos hogy engedi hogy tapizzák, és mond meg neki hogy bevered a pofáját az összes köcsögnek.
2009. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző úú b**meg! :)
2009. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem 1 este alatt adta magát.Én előtte nagyon jóba voltam vele és jó pár hónapot beszélgettünk előtte! De a 2.válaszóval egyetértek.. Legszivesebben azt tenném :)

De azért elég szar érzés...

2009. aug. 23. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Hali!

Hát ha az én barátnőmről lenne szó tuti h kidobnám.Nemtudom ottvagy-e a partyn amin ezek történnek ha igen akkor mégaljasabb a leányka , ha nem és hallod akkor meg tuti felrónám neki h hogy is van ez..

2009. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Üljetek le,és beszéljétek meg!
2009. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pancser vagy, már bocs!
2012. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
te meg szimplán f@szfej már bocs ;)
2012. máj. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!