Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor van értelme egy kapcsolatnak a két fél között?

Figyelt kérdés

Nézeget engem, komoly tekintete van, kedvesen mosolyog rám, úgy érzem néz, én viszonzom. Nem egy casanova tipus, nagyon rndes. Azt hittem később lehet valami, nagyon kedvelem, de megtudtam, hogy állítólag van párja.


Most mit csináljak? Elkeseredtem, de annyira kedvelem. Úgy érzem ő is engem.


Én 24, ő 33.


2012. dec. 19. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha van párja szerintem ahgyd a csudába...

Majd találsz másikat, nem jó ilyenbe belefolyni.

Szerintem...Na meg ha jól esne hogy egyszer téged egyszer öt....

2012. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miről beszélünk? Ha van párja, nincs értelme a kapcsolatnak köztetek. Nyilván.
2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van egy közös ismerősünk, ő azt modnja, hogy szerinte érez iránam valamit és vacilál. Én nagyon kedvelem, eltudnám magam mellett képzelni, de félek az átveréstől.


De küldi nekem a jelekt, úgy néz rám, hogy azt nem lehet félreérteni. Nem kihívóan, hanem érzelem van benne. Valami van, mert nem úgy tekint rám, mint másokra, ezt én is érzem , mert érezteti a tekintetével is.

2012. dec. 19. 17:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a mostani párjával már nem olyan jó a kapcsolata és azért próbálkozik...
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozik még ő, nagyon korrekt, de érezteti, hogy több vagyok, mint mások. Nem mond semmit, de a tettei, ahogy néz, ha meglát bárhol stb..
2012. dec. 19. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nem szeretem az olyan embereket, akik nem akarnak már a jelenlegi párjukkal lenni, félrekacsintanak, de azért nem szakítanának ám...

Majd vicces lesz, amikor te leszel így mellette...

2012. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Félre nem kacsintgat, ne értsétek félre. Igazából nem tőle, vagy közvetlen ismerősétől hallottam, hanem olyan mebertől,aki látásból ismeri. Ő mega zt mondta hallotta valakitől, hogy van barátnője.


Tehát nem is tuti. Nem tudom most mit tegyek. Viszonozzam a mosolyokoat, a gesztusokat, vagy adjam fel? Ez a kérdés.

2012. dec. 19. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezt a hatalmas önállóságot felnőtt korban...Ismeretlenek mondják meg, hogy ki mit csináljon??
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"állítólag van párja[...]Igazából nem tőle, vagy közvetlen ismerősétől hallottam, hanem olyan mebertől,aki látásból ismeri. Ő mega zt mondta hallotta valakitől, hogy van barátnője. "


állítólag. látásból ismeri az emberke. nagyszerű.

2012. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17.11

Minap énis ezt közöltem, hogy itt kitudja írástudó kortól kezdve 99 éves korig, akár az alkoholista józsinéni is irkálhat, és jobban bízik bennünk, mint az ismerőseiben és saját magában.

2012. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!