Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentálisan csal a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentálisan csal a barátom. Semmi értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

amúgy teljesen hűséges, viszont sajnos minden pillanatban látom mire gondol szexuálisan egy másik csajjal :(

nagyon fáj lelkileg, de nem vethetem rá, mert úgy is letagadja.

példák:

pénztárnál az előtte levő csaj mögé áll olyan szorosan, hogy az már intim testközelség,(10 centi a csajtól) mindezt amíg én épp ruhákat nézegetek

bámulja mostohaanyám fenekét, uncsi tesóm melleit

ismerkedik, szemez, de mindezt úgy, hogy ne hozhassak ellene fel semmit, ő csak udvarias alapon

nem rázza le egyértelműen ha nyomulnak rá, hanem beszélget tovább a semmiről

a macskanő c. filmet nézve, állt neki a macskanőre..

elmentünk egy hostess mellett, erre mondja, hogy azon gondolkodik, ha szép csajt lát, nem is tudja mivel kellene megszólítani, ha ismerkedni szeretne (mindezt nekem a bnőjének mondja...)

stb.


szóval akárhova megyünk, látni(habár a naívak nem vennék rajta észre), hogy szinte minden nő izgatja a fantáziáját :(

ezért soha nem tudok mellette nyugodt, kiegyensúlyozott lenni, de ő alapból ilyen típus szerintem.

vagy mellé nem én, hanem inkább egy naivabb csaj való, aki semmit nem lát?


2012. nov. 19. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mellé egy szexmániás ribanc való,akivel csak a szexnek élnek!


Viszont ha a probléma adott,a szavaidból ítélve elviselni nem tudod ezt a helyzetet add 2,változni nem valószínű hogy változni fog,akkor most mi a kérdés?

2012. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele erről?


Amúgy ha ez téged ennyire zavar, és megalázónak érzed (amit megértek), és szerintem ő ilyen típus, tehát változni sem fog - akkor szerintem át kéne gondolnod, hogy szeretnél-e ebben a kapcsolatban élni...

2012. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Itt nem a cselekedeteken van a hangsúly, hogy mi számít "megcsalásnak". Ez tiszteletlenség Veled szemben. Nem érdekel, mit mond, én leültetném és megmondanám neki, hogy kikérem magamnak. Ha fontos vagyok neki, sürgősen kezdjen el tisztelni, ha meg nem, akkor csá!
2012. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

első: hiába vagyok mellette már szinte nimfomániás, volt hogy azzal jött, hogy túl sok a szex...


és amúgy beszéltem erről, tagad mindent, meg féltékenynek titulál, szóval tudomást sem akar szerezni arról, hogy ez nekem rosszul esik.


és komolyan gondolkodom, hogy meghagyom a srácot a másnak

2012. nov. 19. 17:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom, ezt már többé-kevésbé magad is eldöntötted - hagyd ott, csak kikészít téged mentálisan.
2012. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

hiába vagyok mellette már szinte nimfomániás, volt hogy azzal jött, hogy túl sok a szex...


ezek ellenére is folytatja a fent említett dolgait

akkor?

2012. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Haát nekem nem kéne iylen pasi. Ez változni nem fog, legalábbis egyenlőre. Te tudod megéri-e neked. Ez a neked mondja hogy kéne ismerkedni már bunkóság szinten van. Mit szól ha te csinálod ezt? avgy te kérdezel ilyeneket én tuti kipróbálnám....
2012. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ha én csinálom ezeket, otthon eget rengető balhénak állok elé ordítás, lenézés, hogy nem viselkedek nőként, és elsősorban ez, hogy lenéz, és aláássa minden önbizalmam, hibásnak, rossznak érzem magam, sokszor fajul addig, hogy már nembirom és sírok.
2012. nov. 19. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
de Te is ugyanezt csinálod mint ő? vagy csak hisztizel? (egyébként tök jogosan) bár én felnött fejjel már nem hisztiznék hanem ott is hagynám legalább elgondolkodna a dolgon. De tiniként én sem igy tettem. Velem egyszer azt közölte a barátom hogy az én térdem mért nem olyan mint annak a lánynak a képen. egy agyon retusált kép volt amin nem is volt szinte tére a csajnak:))))
2012. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Te is ugyanezt csinálod mint ő?"


én volt, hogy megnéztem egy rabszállítót, mert tele volt a parkoló rendőrökkel egy interspar parkolóban, bámultam, mint borjú az új kapura, egy ilyenből lett balhé, mert ő úgy vélte, a rendőröket nézem, mert egyenruha, meg hasonló "szexepil" miatt. holott nekem csak az volt érdekes, mit keresnek rabok és rendőrök egy interspar parkolóban..


amúgy én nem balhézok ha ő csajokat les, úgy teszek, mintha nem venném észre, mert ha megszólalok, akkor is balhé van.

2012. nov. 19. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!