Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi van a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi van a volt barátom és köztem. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval..ott kezdem, hogy még a tavalyi tanév második felében összejöttünk az egyik osztálytársammal. Nekem Ő volt az első barátom és neki is én voltam az első komolyabb barátnője. 4 hónapig voltunk együtt, majd a nyáron szakítottunk. Nagyon megbántott mert a szakításkor és utána is, amikor kerestem még egy darabig,akkor csak bunkózott. Ezután nem kerestem többet, majd több,mint egy hónappal később megint írt facen, hogy "Szia, mizujs?:)". Ezután megint beszélgettünk, de rengeteget..tényleg megint hajnalokig. Utána jött a suli, ahol nem beszéltünk, de facen azért megmaradt a jó viszony. Utána összevesztünk és megint nem beszéltünk, majd megint jóban lettünk de úgy, mint még azelőtt soha(olyan témákról..), egyszer még találkoztunk is. Ezután hirtelen lett egy rövidke "kapcsolatom" egy rossz sráccal, ezért meg is kaptam tőle a magamét. Lehülyézett, flegmázott, ami nagyon rosszul esett de észhez térített. Szakítottam a sráccal. Már vagy 2 hete csak finoman szólva 'szidjuk' egymást, de akkor sem

tudom eldönteni, hogy hogyan is viszonyuljak hozzá, mert: egyszerűen utálom a bunkó fejét, de mégis ha baj van akkor érzem, hogy megbízhatok benne, mert ő nem mondja el senkinek. Ha vmit rosszul csinálok akkor ő észhez térít és rá hallgatok. De ő is elmondja ha bántja vmi, én meg meghallgatom és támogatom/biztatom, pont úgy mint régen. Most akkor jó barátok vagyunk? Csak mert egy barátomra sem hallgatok annyira, mint rá :D meg szokták azt mondani, hogy: "barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha.."


2012. dec. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez hosszú lesz....ne aggódj már itt vagyok és olvasom, mindjárt válaszolok! :D
2012. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj vaze a pasinak fognia kellene magát, aztán kimondania hogy te kellesz csajszi, aztán járjatok és ne folytassátok ezt a gyerekes hülyeséget. Emellett meg ne rinyálj neki, ha közben szidod. Az szánalmas.
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát, elsö vagyok.


Benne van a pakliban , hogy esetleg még szeret..

A leirtak alapján úgy sejtem elég fiatalok vagytok. Ez az egyik percben jó vele másikban nem, nem túl bizalomgerjesztö, az ilyesmit mindenképp átkéne beszélnetek, megmondani neki , hogy ez nem tetszik annyira rákérdezni akár , hogy újra kezdené e veled a kapcsolatot....lehet ez egyfajta védekezés is, hogy ne mutassa ki mennyire bántja az , hogy nem vagy vele, gondolom abból is hogy leszólt mikor volt egy másik fiúd.

Talán fáj neki, hogy mással vagy, hogy senkivel és nem is vele.....Ez igy bonyolult, annyi oka lehet én csak találgatni próbálok. Mindenképp kérdezz rá, beszéld meg vele, hogy örülnél ha szépen beszélnétek egymással tisztelettel! Nyugodtan mondja meg ami bántja és ha elmondja nem kell kimutatnod, hogy szarul esik inkább tégy úgy mintha igazán megértö lennél....Egyébként szerelemböl is lehet barátság.

Na részemröl ennyi, nem tudom mit segitettem vele de talán úgy kéne megbeszélned vele mint ahogy leirtad nekünk.

2012. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) megy a zöld!

2.-nak..amúgy nem "ÚGY" szidjuk egymást.:) hanem inkább piszkálódunk, civakodunk és sajnos többségében égetjük egymást az osztály előtt..ez oda-vissza működik :DD elég gyerekes ez a viselkedés, de imádom idegesíteni, ahogy ő is engem :D

Az a legfurcsább, hogy annak ellenére, hogy szakítottunk ilyen jóban vagyunk, hogy tényleg hajnalokig beszélgetünk..sőt van, hogy sms-t is váltunk :)

na de majd beszélek vele erről a helyzetről..mert engem kezd zavarni

2012. dec. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!