Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem normális, igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális, igaz?

Figyelt kérdés
Barátnőm (én is lány vagyok, és ez barátság - csak, hogy elkerüljük a félreértéseket) képes órákig beszélni egy fiúról, aki elvileg nem tetszik neki. Néha kifejezetten szemét dolgokat mond róla, ami érdekes ahhoz képest, hogy a srác "legjobb fiúbarát"-státuszban van nála. meg nem is csak panaszkodik, de folyamatosan róla beszél. Már megemlítettem egy párszor barátnőmnek, hogy nagyon szép pár lennének, egész helyes a srác, az meg, hogy hosszú órákon keresztül beszéljen róla úgy, hogy nem is érdekli, nem normális. Igazam van, vagy jogos, hogy a barátnőm ennyit foglalkozik vele?

#zerge #disznólábszár
2012. dec. 19. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális.
2012. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az is, hogy gyakorlatilag a srác állandó beszédtéma nálunk?
2012. dec. 19. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
szerelmes bele, csak nem meri magának sem bevallani
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, normális. az oviban is a fiúk azoknak a lányoknak a haját húzzák meg, akik tetszenek nekik.:)
2012. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy már kezdem én is azt hinni, hogy szerelmes belé, de ha ezt felhozom neki, látványosan kiakad, és elkezdi felsorolni, hogy miért nem, és megint egy óráig beszél...
2012. dec. 19. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
De tuti, hogy szerelmes, csak tagadja. És tök normális, hogy ennyit beszél róla, mert szerelmes.
2012. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bizonyos kor alatt a szerelmet cikinek tartják a fiatalok.
2012. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a tippem... Tudnám valahogy szembesíteni a dologgal? Idáig ha próbáltam, mindig tiltakozott... Nem akarok beleszólni a dolgaiba, engem viszont nem érdekel annyira a srác életének minden történése.
2012. dec. 19. 17:27
 9/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2012. dec. 19. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, de tuti bejön neki ez a fiú.

Lehet, hogy csak fél a környezete reakciójától és ezért nem meri felvállalni.


Én is hasonló helyzetbe vagyok, de én megmondtam a barátnőmnek, hogy ne is próbálja tagadni, hogy bejön neki az a fiú, akiről annyit mesél, mert még a vak is látja, hogy mi a helyzet. :) Először kicsit rosszul esett neki, de elfogadta és belátta, hogy igazam van.

2012. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!