Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerntem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerntem nem normális hogy valaki a gyakori. -n akar csajozni?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem csak csajozni de pasizni is.

Amúgy szerintem sem normális. Sőt egyenesen idegesítőek ezek az átlátszó kérdések amiket feltesznek -.-

2012. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Csak szerinted.

-.-

2012. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
te is csajozni akarsz ezzel a kérdéssel?
2012. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez most célzás egyik előbbi kérdezőre? Amúgy szerintem sem normális, de próbálkozni lehet...
2012. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem,nem ez a céleom ugyanis lány vagyok!! :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

2012. dec. 17. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:

na persze :)

Hidd el ha megismernél itt egy olyan embert aki felkeltené az érdeklődésed és még tetszene is akkor te sem mondanál nemet az ismerkedésre.

2012. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy, és csak a hülyék találnak meg privátban ez a baj?
2012. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elitélendő.

Nem hülyeség azt gondolni, hogy itt segítő kész, jó szándékú emberek is lehetnek, és nem hülyeség ilyenekkel ismerkedni. Kevés az ilyen ember.

-igaz innen nekem még nem volt semmiféle kapcsolatom, a legtöbb kérdezővel/válaszolóval max 6-8üzenet után nem beszéltem többet.

2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs abban semmi. én is megismerkednék innen 1-2 lánnyal, de úgy direkt nem terveztem, de nem is rossz ötlet. :D már csak azt nem tudom milyen átlátszó kérdést tegyek fel :D
2012. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyszer megtalálja a párját és boldog lesz vele, akkor hidd el h nem fogja őket érdekelni, hogy hol jöttek össze. Hogy a postán vagy a gyakorin.
2012. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!