Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? O. O

Figyelt kérdés

Az a fiú aki körülbelül 8-9 hónapja tetszik tegnap eléggé.. gyéren megfogalmazva leírta hogy nem tetszem neki .. persze mindezt fb-on. olyan hangnemben hogy.. o.O [még soha nem volt ilyen.. velem..] És hát nem is az volt kiakasztó hogy leírta hanem az hogy milyen hangnemben.. na mind1..ma délelőtt "kibeszéltem" az unokatesójával.. (~értsd: megmutattam neki az üzenetet és ő is elcsodálkozva mondta hogy ez hülye stb.) meg délután sírtam egyet a lovam vállán(még tegnap).. és amúgy semmi bajom nincs tök jól vagyok stb.. őő ez most normális? o.O És majd akkor jön ki mikor újra találkozunk vagy ez ilyen?

Jaa és tényleg szerelmes voltam belé.. mióta tetszik más fiúra rá sem néztem.. pedig igen helyes hímnemű egyedei voltak fajunknak.. xD



2012. dec. 19. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is vannak lovaim :D
2012. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok igazán értelmes és témához illő kommentet írtál.. xDD Nekem egyenlőre csak 1.. :DD májusban meg beszerzem a párját is.. :D
2012. dec. 19. 20:30
 3/14 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Nekem nincs lovam. Ez normális? :/
2012. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat könyörgöm már.. :DD

Amúgy igen teljesen normális.. x'D

2012. dec. 19. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:

detto ... csak én össze is jöttem a csajjal és 2 nap után rájött hogy mégsem szeretné ezt (mindössze egy éves "udvarlásom" után) és persze fb-on közölte. ez normális?:D

15/f

2012. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem lovagoltam!! :s
2012. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekem sincs lovam!:( De már ültem rajta.mi a lovad neve?xd
2012. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszönöm, mindig kiragadom a lényeget :D Sajnálom, hogy én, mint egy bolond, százat csináltam itt neked :D
2012. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

15f nem-nem normális..

a lovam neve..? Kedves.. :D

utolsó első:igen rajongok a válaszodért.. xd

2012. dec. 20. 07:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj sztem kapd el személyesen és mond meg neki hogy bejön neked!A facebook os üzenetet kicsit gyérnek tartom persze én is szoktam chatelni bnőmel..föleg a faces szakitás....az kicsit nem valódi....meg ha fontosat akarok beszélni a barátnömmel akkor talinál megbeszéljük!Állj oda és mlondmeg neki négyszemközt h bejön és hogy szereted...viszont annnyibol rossz lehet hogy lehet lekoppint és ez rossz lesz neked föleg ha bele vagy esve...ha gondolod nyugodtan irj privátot!! 16 F
2012. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!