Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak? Bejön nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak? Bejön nektek a hosszú haj a lányokon? (képek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de ha mondjuk egy lány kellőképpen dekoratív, akkor plusz pontnak számít, ha hosszú a haja? Nem azokról a csajokról beszélek, akiknek vállig ér, és már hosszúnak nevezik a hajukat, hanem az igazán hosszú hajú lányokról. :)

Vagy titeket ez egyáltalán nem érdekel?

Szemléltetésként néhány kép:

[link]

[link]

[link]


2012. dec. 19. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
nekem hosszabbításom van, de a párom imádja :)
2012. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez sosem volt még csak másodlagos szempont sem, szóval nem hiszem, hogy döntő lenne.
2012. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

széép imádom az ilyen hosszú hajat :)

Persze nekem nem gond az sem, ha csak a melléig ér.

2012. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon is!
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Komplikato ***** válasza:
100%
Jó kérdés, mert az emberek általában rávágják, mindegy nekik, vagy ne legyen túl rövid ... ehhez képest a pszichológusok és más kutatók vizsgálatai szerint egy hosszú hajú nőt nőiesebbnek találnak az emberek vagy ugyan azt a személyt képek alapján hosszú hajjal szebbnek. És ráadásul nemtől függetlenül.
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Buta kérdés, nyilván plusz. :)
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen hajú lányokat, egyszerűen fantasztikusak.
2012. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hé! Ez én vagyok! :D Bár nem mostani a kép, és sajnos a hajam sem ilyen hosszú már. :(

De az a tapasztalatom, hogy a fiúknak-lányoknak egyaránt bejön. Nagyon sokan leszólítottak az utcán, hogy milyen szép a hajam. És ez nagyon jólesett. :)

2012. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: tényleg te vagy valamelyik képen? Nem csak etetsz? :P Na és melyik vagy? Alexandra, Panni, vagy Viktórija?

És miért vágattad le a hajad? Meddig volt ilyen hosszú?

2012. dec. 19. 21:04
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi mindenkinek, ment a plusz!
2012. dec. 19. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!