Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak? Bejön nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak? Bejön nektek a hosszú haj a lányokon? (képek)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez a legfontosabb, de ha mondjuk egy lány kellőképpen dekoratív, akkor plusz pontnak számít, ha hosszú a haja? Nem azokról a csajokról beszélek, akiknek vállig ér, és már hosszúnak nevezik a hajukat, hanem az igazán hosszú hajú lányokról. :)

Vagy titeket ez egyáltalán nem érdekel?

Szemléltetésként néhány kép:

[link]

[link]

[link]


2012. dec. 19. 20:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tértem magamhoz! :D Komolyan, vagy egy hónapja nem jártam itt, és most, hogy feljövök, a saját képemet látom elsőnek. :) Tudom is, hogy honnan szedted őket. ;)

Szóval tényleg én vagyok. És a második képen vagyok, vagyis Panni. :)

Itt 20 éves voltam, most 25 vagyok, és tavaly májusban vágattam le a hajam, akkor már hosszabb volt, mint a képen. Kényelmetlen volt már, na meg volt egy szakításom is, ami kissé kizökkentett...és hát változtatni akartam.

Most úgy a derekamig ér kb, és sötétbarnára van színezve. De gondolkodom a visszanövesztésen. :)

2012. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Minél hosszabb annál szebb és jobb. Annál nőiesebb. A hosszú haj a nőiesség szimbóluma emberi értelemben. Minél hosszabb egy emberi lény haja, annál nőiesebben néz ki, és nekem ez tetszik. Rövid hajú nőkkel nem igazán járnék, ők túl fiúsak.

Legyen neki seggigérő haja, azajó.

2012. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, és hány privit kaptál, Panni? ;)
2012. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
csakis a hosszú, de ez már túl hosszú
2012. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#12

Egyetértek, részben ezért vagyok kopasz.

2012. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
helike13, nem kaptam privát üzenetet senkitől. :)
2012. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Érdekes. Általában ha felkerül egy szép lányról egy kép valamelyik topikban, egyből sápítoznak, jaj, elég lesz ez az 50 privi :)
2012. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :)
2012. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Engem nagyon felizgat.Számomra ismeretlen a túl hosszú fogalma.Földig érő hosszú hajú nő az álmom....
2012. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, valamiért nem vagyok közkedvelt. :D Mondjuk itt nem is bánom, mert így is sok hülyeséget olvas az ember a neten. :)


De a véleményeknek örülök. Most valahogy kedvet kaptam a visszanövesztéshez. ;)

2012. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!