Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Milyen fétis ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Milyen fétis ez?

Figyelt kérdés

Arra izgulok fel,ha egy lány eszik,ásít vagy szép nagyra kitátja a száját,vagy,ha hosszú a nyelve.

Olyan videókat is nézek az interneten,ahol a lányok tátott szájjal nyelnek le dolgokat,durvább esetben pl.egy lány lenyel egy aranyhalat.Olyat is láttam már,ahol egeret nyeltek le.Ezekre izgulok fel.

Még arra is felizgulok,ha látok a Youtube-on egy állatos videót,ahol pl.egy kígyó felfalja az áldozatát.

Ez normális?Milyen fétis ez?



2012. dec. 19. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus majd megmondja.
2012. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mióta van ez? esetleg tudod valamihez kötni ennek a kialakulását?

de ettől függetlenül azért megnézed a lányokat akkor is ha éppen csukva a szájuk?

2012. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Persze,tetszenek a lányok.Csak én nem a mellüket,feneküket nézem,mint általában,hanem azt,amit leírtam.Nálam ez olyan,mint,ha másnak az tetszik,hogy nagy a melle a lánynak.

Csak én nem a mellére izgulok fel,hanem arra,ahogy eszik vagy ásít.

2012. dec. 21. 19:25
 4/17 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta,én mindig is erre izgultam.
2012. dec. 21. 19:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. De nem veszélyes...:)

Zavar a dolog?

Mert ha nem, akkor miért nem mindegy hogy normális-e?

...különlegesnek lenni nem hiba. Bár manapság a társadalom...(ez már nem ide való téma)


22L

2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Második voltam. De ez mennyire kizárólagos? Attól még, ha nem is pl. a mell vagy a fenék a csúcs, azért az is tud tetszeni, vagy pl. arc, haj, szem, comb, akármi? vagy ha pl. utcán meglátsz egy lányt és nagyon megtetszik, ilyen is van azért?

annyi minden van amire felizgulnak egyesek... Biztos nagyon örülni fog majd valaki h mindig elhívod vacsorázni meg ilyesmi. csak győzd miből fizetni! Ezt egyébként tök jól ki tudnád használni és ki tudnád élni magad: a lányokat mindig kínálgathatnád valami nassolnivalóval, szendviccsel, akármivel, elhívnád őket a büfébe, kajálós helyekre. ők csak azt látnák, milyen kedves vagy h meghívod, megkínálod őket, te még jól kiélhetnéd magad. erre nem gondoltál még? és ahogy így kiéled magad, lehet h csillapodni fog ez a fétised akár. de ha nem, az se baj.

2012. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még mindig a második voltam. a családban nálatok a kajálással kapcsolatban volt valami "rendkívüli" számodra? mondjuk titokban kellett enned, mert vmiért nem akartad h megtudják a szüleid, vagy akármi?
2012. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen,az arcuk is tetszik.

De pl.a nemi szervükre annyira nem is vagyok kíváncsi.

Nem volt semmi ilyen evéssel kapcsolatos dolog,legalábbis nem emlékszek rá.Általában úgy szoktam maszturbálni,hogy azt képzelem,hogy egy lány megesz engem,vagy valamilyen állatot.


Pl.ezekre felizgulok

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=hWj8GltlPHw

http://www.youtube.com/watch?v=kt-BiZbMRew

Ti nem?:D

2012. dec. 22. 17:37
 9/17 A kérdező kommentje:
2.-ik,ez tök jó ötlet.:D
2012. dec. 22. 17:38
 10/17 anonim ***** válasza:

második voltam. eléggé helyes mindegyik videón a csaj, de maga a szájtátós, "evős" rész engem hidegen hagy :)

amúgy a női nemi szerv engem sem érdekel különösebben. na nem mondom h egyáltalán nem, de vannak más dolgok egy lánnyal kapcsolatosan, amik jobban érdekelnek.

2012. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!