Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék kérdés, nehéz esetnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy gondban vagyok, mert nem tudom h mit ajándékozzak a barátomnak karácsonyra. (másfél éve vagyunk együtt, távkapocsolat, hétvégente tkozunk) Szereti a hasznos dolgokat, (szóval kis lófsz bögre plüss anyámkínja kilőve)kelleni neki "nem kell semmi"és nem annyira romantikus beállítottságú. Lányok, akinek volt ilyen "típusú pasija", h oldottátok meg? Mi az aranyközépút?:) A válaszokat köszi előre is.

2012. dec. 19. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gravírozott kulcstartót a kedvenc autómárkájával!
2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a f.szért gondolja mindenki, hogy ajándékot KELL venni? A karácsony nem a pénzről szól! Arról meg különösen nem szól, hogy ha valamiért nem tudsz mit venni, akkor veszel valamit, ami láthatólag jó drága volt (ezüst toll, márkás kulcstartó), de voltaképp rohadtul nem kell neki. Az iszonyat gáz.

Értem én, hogy ciki, hogy nem tudsz neki mit venni. Ha a hasznos dolgokat szereti, és mindenképp venni akarsz, akkor hasznosat vegyél. De ahhoz tudnod kell, hogy mit tart hasznosnak, és kitalálni valamit, ami még nincs neki. Ez rohadtul nem fog menni, nem azért, mert hülye vagy, hanem mert másfél év alatt, hétvégi találkozásokkal rohadtul nem lehet valakit ilyen alaposan megismerni.

De szerintem varrjál (hímezzél) neki egy szép, egyedi párnahuzatot, mert az hasznos is, nem is kerül sok pénzbe és akármennyire nem romantikus alkat, talán örül neki. Vagy találj ki valami hasonlót.


Nekem az exem egyszer vett egy tökéletesen fölösleges számítógépes kütyüt jó drágán. Ilyen USB-s teamelegítő volt, de szart sem ért. Egyszer viszont leszedte a kedvenc gitáros kottáimat a netről és lefűzte könyv alakba, hogy magammal tudjam vinni. Annak örültem. Szerintem az összes költség lehetett vagy 500-600 forint.

2012. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem a legjobb, ha sütsz neki vmit (muffin, mézeskalács, sütemény...)

én ennek örülnék a legjobban. a hasznos dolgok, amire vágyok, azok elég drágák.

esetleg egy könyv abban a témában ami érdekli? ha vna ilyen. én pl. egy fotós könyvnek örülnék de jó drágák úgyh nem kértem azt a barátnőmtől :D

2012. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
miért nem kérdzed meg tőle? ha ennyire a hasznos dolgokat szereti,akkor nem lesz baja azzal sem,hogy a praktikumot tartod szem előtt és rákérdezel.
2012. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Ha már így kifakadtál akk ajánlom figyelmedbe a kérdésemben található igét, ami az ajándékozni, nem pedig a venni. Nem véletlenül írtam ezt, én speciel jobban szeretem a kézzel készített ajándékokat, mert sokkal személyesebbek. És nem kell venni, ez tőlem egy gesztus felé, nem vagyont akarok rákölteni. És ezért vagyok gondban, mert a kézzel készítettek "haszontalanok".Nem adhatok neki olyat, aminek én örülnék.
2012. dec. 19. 22:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de ami neki kell, azt én ne vegyem meg, majd együtt megvesszük mert nem mindegy h h néz ki. Speciel itt pénztárcáról volt szó. Pénzt nem fogok neki adni ha törik ha szakad mert az meg milyen már. Ezt azért említem meg, mert sz.napomra 10000et kaptam tőle, amit nem nyithattam ki amíg el nem ment, azt mondta utalvány. tudta h ha megtudom h pénz van benne nem fogadom el.
2012. dec. 19. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is hasonló típusú barátom van, de legalább vele megegyeztünk abban, hogy kinéz magának vmit, vagy együtt elmegyünk ruhát venni, és választ (nem hajlandó, csak azt felvenni, ami neki tetszik, és elég válogatós... pedig nem is egy divatozós emberke :D), és akkor azt.


Attól is függ sztem a dolog, hogy mégis mennyit tudsz rááldozni. Ha többet is, akkor pl. egy szebb, férfias karóra sztem jó választás lenne. Ha annyira nem vagy eleresztve, akkor jöhet az elegáns, minőségibb toll (az sosem árt, ha van az embernél, sztem)... jó ötlet lehet még a társas. Vagy bármilyen élményajándék - mozi, színház, wellness-hétvége vagy csak egy hétvégi kiruccanás.

2012. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 ezret adott egy boritékba?

Hát ez elég gáz már bocs...

2012. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy barkácsáruházba(pl. praktiker) és ott rengeteg gyönyörű szerszámot fogsz találni.

Egy gyönyörű baltát még én sem tudnék visszautasítani...

2012. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha távkapcsolatban éltek, akkor biztos ki van éhezve a szexre. Süsd neki a kedvenc sütijét, és nyűgözd le az ágyban.
2012. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!