Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A debreceni tini csajok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni tini csajok miért vonzódnak annyira az itteni négerekhez? Tényleg ennyire jobb nekik egy külföldi, mint egy rendes, magyar srác vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam két alig 14-15 éves! lányt egy négerrel. A néger még nem is tudott beszélni csak angolul a lányokat mégsem zavarta, látszott, hogy rajonganak érte. Mégis hol kap ilyen rajongást akármleyik debreceni srác a mai világban?

Szomorú, hogy ennyire a külsőségek számítanak és, ha színesbőrű egzotikum van máris ott vagy a lányok bugyijában. Én hányni tudnék a mai társdalomtól. Alapból nem is értem mi a vonzó egy négerben, nekem sosem kéne fehér lányon kívül más, fehér fiúként. Csak valahogy bosszant a dolog, talán, mert sosem volt még olyan szép barátnőm, mint amiket ezeket a bevándorló feketék simán megszerezhetnek.


2012. dec. 20. 02:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Pénz.

Sikk.

Cerka.

2012. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Én emgdugnám az összes debreceni csajt. Akkor is, ha nem ez volt a kérdés.
2012. dec. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Szóval láttál két csajt egy fekete gyerekkel és ebből az jött le, hogy minden debreceni csaj döglik a négerek után. Az írásodból egyébként süt az irigység, lesz@rnád te a négereket, ha rád is ugyanúgy tapadnának a csajok. Az meg, hogy neked sosem kéne fehér csajon kívül más elég álszent duma, rádmászna két ferdeszemű, hawaii-i szépség, gondolom nem rugnád le őket magadról.
2012. dec. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
31%
3.: hanem le ütném. persze ha 2 original Japán csajszi támadna akkor már más a helyzet :P
2012. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
84%
ram tapadtak a japan csajok suzukaba amikor a ceg altal kikerultem mert akkora embert nem llattak. tetszett is en se ertettem oket de nyomultak . a ku*vak sz*rok viszont. barmit csinalhatsz veluk meg nem is nyognek.
2012. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
62%

5.: próbáld meg vascsővel ütni akkor még sikítanak is XD na jó ez morbid volt.


láttál már japán pasit? nézz tükörbe és megtudod miért.

a férfi szőrös alaptézisből ki indulva: a jakók 1x használatos borotvát használnak.. 17 évesen megveszik lehúzzák aztán csá :)

na jó de tényleg borzalmasan festenek 1 100% európaihoz képest.

2012. dec. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én azt hallottam,azért van sok egyedül levő debreceni csaj,mert sok a buza,meg a béna,aki nem tud csajozni.Te melyik vagy?
2012. dec. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A liberális média áldozatai lettek.
2012. dec. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
60 centi. Ez a válasz a kérdésedre!
2012. dec. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A néger a Harvardon doktorált matematika-fizika szakos tanár, aki matekból korrepetálja a lányokat, mert ők is Harvardon szeretnének végezni. Probléma?
2012. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!